להזמנות ומידע - 054-4944512

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
הגעה לרכישה בתיאום מראש בלבד

   

  מנועי תריסים חשמליים      שלטים לתריסים      מנעולם וצילינדר       בית חכם       ידיות ומוצרים נלווים       כלי עבודה       רשתות לחלונות     
הורידו את הקובץ המצורף שנותן  הערכת מחיר לבית חכם אלחוטי של פלמט. יש להזין את כמות הפריטים בהם מעוניינים לשלוט בתאים הלבנים. הקובץ ייתן הערכה למחיר סופי הכולל התקנה וסיור מקדים בבית הלקוח בליווי מהנדס וחשמלאי מוסמך מטעם החברה.  


להורדת הקובץ לחץ כאן

בית חכם מחיר על פי מכשירי הדירה

מחיר בית חכם משתנה מאוד מבית לבית, בהתאם לסוג המערכות שיש לשלוט בהן ולמספרן, אך בכל מקרה כבר לא מדובר בסכומי עתק כפי שהיה פעם. מומחי חברת פלמט מסבירים איך נקבע מחיר הבית החכם.

מערכת חכמה המשדרת יוקרה 
בית חכם נחשב עדיין לסמל סטטוס יוקרתי, אם כי מערכות חכמות מוכנסות לשימוש ביותר ויותר בתים, בעיקר חדשים, ברמות מורכבות שונות. הבית של ביל גייטס הוא הדוגמא הקיצונית ביותר, וכולו מנוהל על ידי מערכות חכמות, אך האפשרות להתקין מערכות חכמות בבית וליהנות מיתרונותיהן הרבים קיימת עבור כל אחד ובהתאם לכל תקציב נתון.

בית חכם מחיר מפתיע
עד לפני כמה שנים מחיר בית חכם היה יקר מאוד, אך עם התפתחות הטכנולוגיה גם המחיר ירד, והוא עדיין במגמת ירידה. מחירה של מערכת בית חכם נקבע, כפי שציינו בתחילה, בהתאם לסוג השליטה שאתם מעוניינים בה, כמות המוצרים שאתם רוצים לשלוט עליהם ומהם המוצרים האלה. ניתן לשלוט בעזרת המערכת החכמה בכל שקע חשמלי ובכל מערכת המחוברת לחשמל – תריסים חשמליים, מערכת אזעקה, שער חשמלי, מערכות סטריאו או קולנוע ביתי, מזגנים, תאורה, תנור וכו'. המערכת מכילה תמיד מרכזייה, ובנוסף יכולים להיות לה מפסקים, גלאים, חיישנים, לוחות מגע ועוד. פרמטרים נוספים שיכולים להשפיע על מחיר המערכת החכמה הוא גודל הבית ומיקומו.

חיסכון
את הנוחות והפינוק שמגיעים עם הבית החכם קשה לכמת ולתמחר, אך אם מחיר בית חכם נראה לכם יקר, כדאי שתוסיפו לחישוב את החיסכון הגדול בעלות צריכת האנרגיה שתיהנו ממנו ברגע שהמערכת החכמה תיכנס לפעולה.

איך תדעו לחשב את העלות מראש?
כדי לסייע לכם לחשב את עלות המערכת החכמה מראש, הכינו עבורכם בחברת פלמט טבלת חישוב. המחיר הבסיסי של המערכת והתקנתה עומד על כ-4,000 ₪ נכון לרגע כתיבת שורות אלה, ולמחיר הזה יש להוסיף את מחיר החיבור של כל מערכת נדרשת. להערכתנו, מחירה של מערכת בסיסית כולל התקנה יכול לעמוד על 10,000-15,000 שקלים. רק לשם השוואה,  ציוד הבית באופן מלא יכול להגיע למאות אלפי שקלים. בסך הכל מדובר במחיר סביר שמחזיר את ההשקעה באופן מהיר יחסית ומשפר משמעותית את רמת החיים ברמה היומיומית שלנו.


 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט