למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תריסי גלילה- להגנה אופטימלית מפני איתני הטבע

 
בישראל מהווים תריסי הגלילה את אחד מסוגי התריסים השכיחים ביותר במשרדים ובבתים הן בשל עלותם הנמוכה ביחס אל יתר התריסים, והן בשל הפונקציונאליות שלהם, פשטותם ונוחות תפעולם. תריסי גלילה מופעלים באמצעות שליטה חשמלית או ידנית – בעזרת ידית מנואל שמאפשרת את כוונונם של התריסים אל מידת האור הרצויה.
 
התריסים הללו מספקים פתרונות ההצללה כהגנה מפני חשיפת יתר אל קרני השמש, חדירת גשם ואבק, ובמקביל מאפשרים הנאה מפרטיות ואינטימיות מרבית. ניתן למצוא בארץ מגוון רחב של תריסי גלילה במבחר עיצובים וצבעים, המשתלבים באופן מושלם עם הסגנון העיצובי של החלל. בעידן החדש של את המאה ה-21, המתאפיין בשכלול, התייעלות ונוחות בתפעול, רבים עוברים משימוש בתריסים הסטנדרטיים אל תריסי הגלילה החשמליים, שהפעלתם נעשית גם באמצעות בקרים מתוכנתים או שלט רחוק.
 
 
תריסי גלילה- פתרונות חדשניים להצללה מתקדמת בבית
 אם בעבר נחשבו תריסי גלילה חשמליים למוצר מותרות יוקרתי ממנו זכה ליהנות העשירון העליון בלבד, הרי שכיום ירד מחירם במקביל לעלייה הגלובלית ברמת החיים והם משמשים את נחלת הכלל כמוצר סטנדרטי שנותן פיתרון הצללה מצוין. ישנם סוגים רבים תריסים חשמליים, וכך גם בנוגע אל מנועים חשמליים המפעילים אותם. באופן כללי, גודל המנוע נקבע בהתאם לגודל ומשקל התריס משום שעליו לגלול את כל משקלו של התריס, כאשר מנוע לתריס חשמלי מחירו הינו ביחס ישיר אל גודלו ואיכותו.
 
חשוב לבצע את רכישת התריסים החשמליים אצל משווקים וחברות מוכרות המתמחות בתחום על מנת להבטיח אחריות, שירות ומענה מקצועיים בנסיבות של בעיה טכנית או תקלה, והצורך בהזמנת אנשי מקצוע מיומנים עבור תיקוני תריסים. בכל הנוגע אל תיקון תריס חשמלי מומלץ לדעת כי פרט לתקלות במנוע, התקלות השכיחות קשורות גם לתקלה במערכת השלבים או במתג ההפעלה. 
 
 
חברת פלמט- כל היתרונות במערכת תריסים אחת
 אם בעבר היה צורך בחלון או תריסי רפפה ווילונות על מנת ליהנות מפתרונות ההצללה, הרי שכיום ניתן ליהנות מכל היתרונות הללו בלחיצת כפתור אחת על תריסי גלילה באמצעות מערכת Palma מבית פלמט. התכנון ההנדסי של המערכת מאפשר התאמה מוחלטת לתנאי האקלים החיצוניים וחיסכון באנרגיה לצד ניהול האקלים, כמות האוויר ועוצמת האור הטבעי בבית בזכות מנגנון מהפכני אשר נרשם כפטנט של החברה, המאפשר את כוונון שלבי התריס באופן אופטימאלי עד למידת התאורה הרצויה. בנוסף לשלמות ההנדסית המאפשרת בקרת אקלים מושלמת, חשבו מהנדסי החברה מספר צעדים קדימה, שבזכותם מתפקדים התריסים גם כסורגי בטיחות אשר מונעים כל ניסיון של עקירת השלבים ממקומם או דחיפת התריסים כלפי מעלה.
 
מערכת התריסים מבית פלמט הוכיחה במבחני הבקרה תקינות מוחלטת במהלך 32,000 מחזורי פעילות רצופים, כשהמשמעות היא הנאה מלאה מן המוצר וראש שקט לאורך זמן, ללא כל צורך בהבאת אנשי מקצוע לצורך תיקון תריס. מערך השירות והתחזוקה של החברה מעניק על המערכת אחריות של שנתיים.
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט