למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשתות לחלונות כדי שלא יהיו יתושים בבית


אם עדיין לא התקנתם רשתות לחלונות, ברור שגם אתם סובלים בקיץ ובעונות המעבר מזמזומים ועקיצות, הטורדים את מנוחתכם ביום ובלילה. אם כבר התקנתם רשתות – אשריכם, וכדאי שתספרו לחבריכם על כל היתרונות שבכך. אנשי המקצוע של חברת פלמט, מהחברות הותיקות בארץ, מסבירים על היתרונות שברשת.

צרת רבים

העובדה כי כולם סובלים מהיתושים אינה מנחמת אף אחד מאיתנו. עובדה מצערת נוספת כי היא אין דרך להדביר את היתושים באופן יעיל, לא בריסוס עשן ולא בריסוס ביתי. ריסוס העשן יכול לסלק את היתושים ממרבצי המים בהם הם נמצאים וישנם ריסוסים הפוגעים בביצים, אך הם רק מקטינים את כמות היתושים ולא נפטרים מהם לחלוטין. על ריסוס ביתי אין מה לדבר כלל, כיוון שמיד אחרי שגירשנו את היתושים מהבית יבואו אחרים במקומם. בזמן השהות בחוץ אין הרבה מה לעשות חוץ מללבוש בגדים ארוכים ודקים ולהתמרח בחומרים שמידת יעילותם אינה ברורה. כאשר אנו בתוך הבית יש בהחלט מה לעשות – להתקין רשתות לחלונות.

התקנת רשתות לחלונות ולדלתות

כמובן שכדאי לייבש את כל מקורות המים העומדים שעשויים להיות סביב הבית, כדי למשוך פחות יתושים, אבל, בסופו של דבר, אם לא נתקין רשתות נגד יתושים על כל פתחי הבית, נמשיך לסבול.  ניתן להתקין רשת גלילה, המתקפלת כמו תריסי גלילה חשמליים ואינה נוכחת אם אינה בשימוש, רשת הזזה, רשת כנף או רשת קבועה המתחברת ישירות לפרופיל החלון. כך או כך, זו הדרך הבטוחה ביותר, והיחידה למען האמת, למנוע מיתושים להיכנס הביתה ולעקוץ אתכם כרצונם.

אי אפשר בלי רשתות לחלונות

רשתות לחלונות, וגם לדלתות הבית הפונות החוצה או לחצר, הן בגדר חובה בישראל עבור מי שרוצה לישון בשקט בקיץ, ללא עקיצות וגירודים מטרידי מנוחה. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו למצוא פתרון עבור כל סוג של חלון, ומחירן הנוח של הרשתות הופך אותן לאפשריות לרכישה לכל אחד. כפי שכבר ציינו, כדי שהרשתות יבצעו את מלאכתם נאמנה, וימנעו את כניסת היתושים הביתה יש להתקין רשתות על כל פתחי הבית. כמובן שלדלתות פחות מתאימות רשתות גלילה, נניח, אך לכל פתח ניתן למצוא את הפתרון שלו, העיקר שלא יהיו יתושים בבית.

 
img_ArticleTag רשתות לחלונות, רשת גלילה, תריסי גלילה

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט