למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת גלילה – הטוב ביותר נגד יתושים

על דבר אחד לפחות אין ויכוח בישראל, וכולם מסכימים שנוכחותם של היתושים בחיינו מטרידה ומציקה. על הפתרון עוד מתווכחים פה ושם, אבל לרוב האנשים כבר ברור שהתקנת רתשות לחלונות היא הפתרון הטוב ביותר למניעת כניסתם של יתושים הביתה, ומתוך כלל הרשתות רשת גלילה היא הנמכרת ביותר. מומחי הרשתות של חברת פלמט, המתמחה בחלונות ורשתות כבר מעל 50 שנה, מרחיבים על יתרונותיהן של רשתות הגלילה.
רשת גלילה למניעת חדירת יתושים

למי מפריעים היתושים?

מכיוון שהיתושים נמצאים בטבע והם חלק בלתי נפרד ממנו, כנראה שהם צריכים להיות פה, אך אף אחד לא נהנה להיעקץ. כולנו נעקצנו בעבר ועוד נעקץ בעתיד, וכולנו מכירים את תחושת הגירוד הבלתי פוסקת שלאחר העקיצה, לפעמים במשך כמה ימים, ואת הלילות חסרי השינה בעקבות נוכחותם של יתושים בחדר. ילדים רגישים יותר ולעיתים כאשר הם נעקצים מקום העקיצה מתנפח ומזדהם. בסופו של דבר, על אף מקומם הטבעי בבריאה, יתושים הם מטרד עבור כולנו.

התקנת רשת גלילה נגד יתושים
כאשר אנו מחוץ לבית אין הרבה שנוכל לעשות כנגד היתושים, אך כדי למנוע את כניסתם לבית ולאפשר לנו לישון בנחת, המציאו את הרשתות. ישנם סוגים שונים של רשתות, אך הדרך המומלצת היותר להתקין רשת היא התקנת רשת גלילהרשת גלילה, ממש כמו תריסי גלילה, מאופסנת בתוך קופסת אלומיניום בחלקו העליון של החלון, וכאשר רוצים לפרוש אותה עושים זאת באמצעות ידית מיוחדת. כדי לקבע את הרשת לחלון היא נעה בתוך מסילות אלומיניום יעודיות, ומקובעת אל תחתית החלון בעזרת מנגנון פשוט ונוח, כך שהאטימה שהיא מספקת לחלון היא מוחלטת.

היתרונות של רשת גלילה

  • רשתות גלילה מספקות הגנה מלאה מפני חדירת יתושים לבית.
  • רשתות גלילה מתאימות לכל חלון וניתנות לייצור בכל מידה. ניתן להתאים את צבען של המסילות לצבע פרופילי החלון.
  • אין הכרח להשאיר את הרשת על החלון באופן קבוע אלא ניתן לגלול אותה כך שהיא לא תיראה לעין כאשר אינה נדרשת.
  • רשתות גלילה ניתנות להתקנה עצמית פשוטה.
  • ניתן להרכיב רשת גלילה גם על חלונות ממ"ד
  • מחירן של רשתות הגלילה אינו גבוה, וההשקעה משתלמת באופן מיידי.
 
 
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט