למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקון תריס חשמלי על ידי מומחים בלבד

 בעידן בו איכות, עיצוב ונוחות משתלבים יחד, ניתן למצוא כמעט בכל בית בישראל לפחות תריס חשמלי אחד. לשימוש בתריסים חשמליים יתרונות רבים כמו נוחות, פשטות, יעילות, יופי והפעלה קלה ולכן אנשים רבים בוחרים להתקין אותם בבית או בעסק שלהם. תיקון תריס חשמלי לעיתים נחוץ עקב ליקויים העלולים להיגרם בהפעלת התריס מסיבות שונות. צוות המומחים של חברת פלמט, המתמחה, בין היתר, בתריסים חשמליים,  נותן טיפים לגבי שמירה על תריסים חשמליים ואחזקתם ומסביר כיצד לבחור שירות תיקונים לתריס החשמלי.
 

תיקון תריס חשמלי באופן עצמאי או עם טכנאי

תיקון תריס חשמלי

בין אם מדובר בתריסים חשמליים או תריסי גלילה בלבד, תיקון תריס חשמלי היא מומחיות הדורשת מיומנות, ניסיון וותק בתחום. כיום, אנשים רבים מעדיפים לרכוש מנועים לתריסים חשמליים ואת התריסים עצמם מחנויות ממותגים בעלי תקן איכות גבוה, לכן התריסים החשמליים זקוקים לחלפים מקוריים בלבד בעת הצורך, על מנת לשמור על איכות המותג בו נרכשו. פעמים רבות התריס החשמלי הנרכש מגיע עם אחריות ארוכת טווח, הכוללת שירות תיקונים והתקנת רכיבים חלופיים בעת הצורך. ההמלצה היא להיעזר בשירות התיקונים של היצרן ממנו נרכש התריס החשמלי, על מנת שבעל המקצוע המתקן יוכל להעניק את השירות ואת התיקון הטוב ביותר.
 

כיצד לשמור ולתחזק את התריסים החשמליים

קודם כל, יש להימנע מיצירת מכשול או הפרעה כלשהי עבור מנגנון ההורדה והעלאה של התריס. כמו כן, יש להימנע לחלוטין מהפעלת כוח בעת השימוש בתריסים. לעתים התקלה בתריס החשמלי אינה קשורה כלל לתריסים עצמם, אלא לקצר בזרם החשמל או להפסקת חשמל. בעת תקלה יש לוודא שהחשמל עובד וכל הכפתורים בלוח החשמל תקינים, על מנת לשלול שזו הסיבה לתקלה. אם חלה הפרעה או תקלה בסידור שלבי התריס שאינה ניתנת לפתרון על ידך באופן עדין וללא הפעלת כוח, יש להזמין טכנאי מוסמך על מנת שיטפל בבעיה.
 

המומחים בתיקונים

באופן כללי, כפי שכבר הזכרנו, מומלץ להזמין אנשי מקצוע  עבור תיקון תריס חשמלי, אך בעזרת סרטון ההדרכה באתר ניתן גם בכוחות עצמך לתקן תקלות שונות. . אם נתקלת בבעיה כלשהי בעת הפעלת התריס, אתה מוזמן להתייעץ עם המומחים שלנו בפלמט.
 
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט