שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30


זמינים ברשתות

החברתיות

שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30

ביצוע הזמנות באתר בלבד,  הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה 

תריסי גלילה
ניתן להזמין (טלפונית) תריסי גלילה איכותיים (שלב אור) עד לפתח הבית בהתאם למידה והצבע הרצוי
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. מוצרים
  4. /
  5. תריסי גלילה שלב אור
שדה לתריס אור שלב 61 מ"מ משוך

שדה לתריס אור שלב 61 מ"מ משוך

מק"ט: 2201
נותרו עוד 1,000,000
מחיר: 540
שדה לתריס אור שלב 45 מ"מ משוך

שדה לתריס אור שלב 45 מ"מ משוך

מק"ט: 2202
נותרו עוד 1,000,000
מחיר: 495
תריסי גלילה הם בעלי יתרונות רבים, מעבר למראה המצודד שלהם, ולא בכדי הם הופכים לפופולאריים יותר ויותר בישראל ובעולם. מומחי חברת פלמט, המשווקת אביזרים שונים לדלתות וחלומות, מגישים לכם  את המדריך לתריסי הגלילה.
תריסי גלילה לרכישה בפלמט

איך בנויים תריסי גלילה
ישנם סוגים רבים של תריסי גלילה: ראשית ישנם תריסי גלילה ידניים או חשמליים מחומרים שונים כמו אלומיניום, עץ או פלסטיק, בהתאם לייעודם, בצורת גלילה שונה וברוחב חוליות שונה. המשותף לכל תריסי הגלילה השונים הוא היותם בנויים מחוליות צרות הניתנות לגלילה. מנגנון הגלילה של התריס הוא החלק העיקרי שבו, והתריס עצמו מאופסן בעת הגלילה בקופסא ייעודית שניתן למקם אותה בתוך הבית או מחוצה לו. מנגנון הגלילה פועל על בסיס ציר מסתובב פשוט, אם כי חזק, שסביבו נכרך התריס בעת הגלילה. ישנם מנגנוני גלילה חשמליים, המצוידים בשלט לתריס חשמלי, ותריסי גלילה ידניים, בהתאם לצורך, לסוג התריס וייעודו, ובהתאם לתקציב, כמובן. היום ניתן למצוא גם רשתות גלילה, אך זהו נושא למאמר אחר.

שליטה באור וצל
מראה של תריסי גלילה לעסקים ולבית, שאינם נראים כמעט בהיותם אסופים לתוך קופסת הגלילה, הוא יתרון חשוב, כמובן, אך יתרון בולט נוסף של תריסים אלה הוא היכולת לשלוט בצורה מדויקת בכמות האור והצל בחדר במשך היום. התריסים נגללים למצב פתיחה מלא, המאפשר לאור היום לחדור פנימה, וכמובן למצב אטימה מלא של חושך מוחלט, אך בין לבין מצויים מצבי אור וחדירת אויר צח בהתאם לרצונכם, ולפי מידת הפתיחה של התריס.

ובכל זאת, מילה על מראה התריס
הזכרנו את הנושא כמובן, אבל בכל זאת נקדיש פסקה למראה התריס. התריסים הנפוצים בארץ, או לפחות היו נפוצים בישראל עד לא מזמן, תריסי ההזזה, הם כעורים ואינם ניתנים להסתרה מבחוץ. תריסי גלילה ביתיים מאופיינים בעיצוב נעים לעין, אלגנטי ונאה, ומגיעים במגוון עיצובים אפשריים, כך שניתן לשלב אותם עם כל עיצוב פנים או צבע קיר. כמובן שבישראל החמה לא ניתן לוותר על תריסים, כדי להגן על פנים הבית מפני השמש הקיצית הקופחת והחום הכבד, אך לשמחתנו הרבה כבר לא חייבים להתפשר על המראה בשביל הנוחות.


 
טואול - בניית אתרים