שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30


זמינים ברשתות

החברתיות

שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30

ביצוע הזמנות באתר בלבד,  הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה 

מחזיר דלת

מחזירי דלת איכותיים של חברת KING המקורית - תוצרת דרום קוריאה. הורידו את הקובץ המצורף על מנת לוודא מהו מחזיר הדלת המתאים ביותר עבורכם.
להורדת הקובץ לחץ כאן

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. מוצרים
  3. /
  4. מחזיר שמן לדלת

מחזירי דלת

מחזיר דלת הוא בעצם מחזיר הפועל על כוח הידראולי והוא גורם לכך שהדלת בה הוא מותקן תהיה תמיד סגורה. הדבר טוב בעיקר עבור דלתות אש אשר תפקידן להגן על פנים הבניין מפני שריפה. את המחזיר יש להתאים לפי עוצמת הסגירה הנדרשת. מובן כי ככל שדלת האש כבדה יותר כך יש צורך בכוח רב יותר על מנת להחזירה למצב סגור, כלומר יש צורך במחזיר חזק יותר עבור דלת כבדה יותר. במידה והלקוח מעוניין בהקטנת עוצמת הסגירה ניתן למקם את המחזיר קרוב יותר לצירי הדלת, כך המחזיר מתאמץ יותר על מנת לסגור את הדלת.

מחזיר דלת לשמירה על דלתות הבית והעסק

מחזיר הדלת דואג לסגירה אוטומטית מלאה בכל פעם שהדלת נפתחת. הסגירה מתבצעת ללא טריקה ובעדינות מה שמונע נזקים לדלת הנגרמים מטריקה. בנוסף למשקל הדלת יש לקחת בחשבון גם את זווית פתיחת הדלת, צורת השימוש בה והתאמתה לדרישות בטיחות שונות. כל הדברים הללו ישפיעו בסופו של דבר על בחירת והתאמת המחזיר הנכון ביותר עבורכם.

מיקום המחזיר

את המחזיר ניתן למקם הן מבפנים והן מבחוץ. ההמלצה היא למקם את המחזיר מאחורי הדלת במידה ומדובר בחלל ציבורי, ומנגד כאשר מדובר במחסן או ארון חשמל מומלץ למקם את המחזיר בחלקו הפנימי של החדר על מנת שהסגירה תתבצע בפעולת משיכה. לא מומלץ לחבר את גוף המחזיר על הקיר משום שהדבר יוביל לכיפוף של המנוף ולהתנתקות של המחזיר מגוף הדלת.

פלמט - החבר הכי טוב של הבית שלך

הודות לניסיון של עשרות שנים אנו בפלמט יודעים מה הכי טוב עבור הבית שלך. אנו מחזיקים במגוון כלים ופתרונות עבור הבית ומציעים ללקוחותינו את המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר אשר ישמשו אותם ואת בני ביתם לשנים ארוכות קדימה. נשמח להציע לכם מגוון פרזולים מעוצבים לדלתות הבית, כלי עבודה חזקים, מנעולים, מנועי תריסים ועוד. בנוסף אנו מספקים שירותי התקנת בית חכם אשר יכניס את קדמת הטכנולוגיה אל הסמארטפון שלכם ויאפשר לכם לשלוט על כל רכיב חשמלי בבית, מכל מקום ובכל זמן, באמצעות הטלפון הנייד שלכם.

מחזירי שמן

מחזירי שמן הם למעשה המנגנון מאחורי מחזירי הדלתות אשר מאפשרים את סגירת הדלת באופן אוטומטי לאחר פתיחתה, זאת בצורה הבטיחותית והעדינה, אשר לא תביא לטריקה שלה. את האביזר הייחודי הזה ניתן יהיה לאתר בקלות בחברת פלמט המקצועית והמנוסה. החברה בעלת ניסיון של למעלה מחמישה עשורים בתחום ותוכל להעמיד לבחירתכם מגוון רחב של מוצרים איכותיים ומתקדמים אשר יוכלו ללא ספק לשפר את איכות חייכם.

על חשיבותם של מחזירי שמן

מחזירי שמן ידועים גם בשם מחזירי דלתות. זהו אביזר ייחודי אשר ניתן ליישום על מגוון רחב של דלתות, והוא מבטיח כי הדלת תיסגר לאחר פתיחתה בצורה המעודנת והזהירה ביותר. לפעולה זו ישנם יתרונות רבים, על כן נרחיב אודותיהם בנקודות הבאות:
  • לא חשמלי – מחזיר השמן אינו פועל על מנגנון חשמלי, על כן יכול לבצע את פעולתו בצורה יעילה ללא עלייה בצריכת החשמל שלכם. כך שעלותו ומחיר ההתקנה יהיו התשלומים היחידים שהוא ידרוש. אין ספק כי זו השקעה משתלמת במיוחד.
  • דלת סגורה היכן שצריך – הצורך בדלת סגורה תמידית יכול להיות משותף למקומות רבים, זאת לרבות כיתות לימוד, גני ילדים ואף בתים בהם ישנם בעלי חיים אשר עלולים לבחור החוצה במידה והדלת נשארת פתוחה ליותר מכמה רגעים.
  • אווירה נעימה – סגירה אוטומטית של הדלת תאפשר שמירה על אווירה נעימה בשעה שמערכת מיזוג האוויר פועלת בחדר.

בוחרים באיכות ללא פשרות

חברת פלמט שמה לה לדגש את שביעות רצונם של לקוחותיה ועל כן מקפידה להעמיד לבחירתם את כל המוצרים המתקדמים ביותר, זאת הן ללקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד. הצוות המקצועי שלנו מקפיד עם התקנה בטיחותית ומדויקת של כלל האביזרים המשלימים אשר תוכלו למצוא באתר, זאת לרבות, מחזירה השמן, רשתות ובלם לחלון. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולספק את המענה האדיב והמקצועי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנוגע למגוון המוצרים אשר חברתנו מעמידה לרשותכם.

מחזיר שמן לדלת זכוכית

בבית, במשרד ובמקומות רבים אחרים אנו עדים לדלתות שונות אותן נוכל לפתוח, והן מצדן ייסגרו אוטומטית. בדלתות אלה מותקן מחזיר דלת שנקרא כך משום שמחזיר את הדלת למצבה הסגור. אתם יכולים לפתוח את הדלת, להתקדם בדרככם והמחזיר יסגור את הדלת באופן אוטומטי, במהירות מסוימת לפי האופן שבו הותקן ובהתאמה לסוג שלו. אנו בחברת פלמט בעלי ניסיון רב שנים בתחום הכלים והפתרונות לבית ולמשרד ומספקים מגוון רחב של מחזירים לדלתות, לרבות מחזיר שמן לדלת זכוכית. תוכלו לעיין באתר ולגלות את כל סוגי המחזירים המשווקים בחברתנו ולבחור את המחזיק המתאים ביותר בעבורכם.


מהו מחזיר שמן לדלת?

מחזיר שמן לדלת הוא בעצם התקן הפועל על כוח הידראולי השומר על הדלת סגורה. ניתן לראות התקנים כאלה בדרך כלל בקניונים, בבתי ספר, בגנים ובדלתות אש המגינות מפני שריפה. נוכל לראות מחזירי שמן כאלה היום גם במוסדות שונים, בתי עסק, משרדים ואפילו בבתים פרטיים ואף בדלתות אינטרקום בכניסה לבנייני מגורים. קיימים סוגים שונים של מחזירים בגדלים שונים ובעוצמות שונות, אלו נועדו להתאמה למשקל הדלת ולייעוד שלה. ניתן לבחור מבין מגוון רחב של מחזירים את המחזיר המתאים ביותר עבורכם וכמובן להתייעץ עם צוות מקצועי במידה ואינכם בטוחים.


החשיבות של התקנת מחזיר שמן לדלת זכוכית

דלתות זכוכית לרוב יהיו דלתות עדינות שבטריקה עשויות להישבר ולגרום למצב לא נעים ובצורך לאטום כניסה למקום מסוים בדרך אחרת עד החלפת הדלת. לא רק שמדובר בהוצאה נוספת אלא גם במקרים מסוימים בהשארת מקום פתוח לפריצה, מה שגורם לאי נוחות לבעל המקום. על כן התקנת מחזיר שמן לדלת זכוכית יכול במידה רבה לשמור על דלתות אלה ולדאוג שאלה ייסגרו בצורה עדינה ובטוחה בעת השימוש בהן.


התקנה נכונה של המחזיר

בין אם מדובר בדלתות זכוכית כבדות או עדינות, כדאי לקחת בחשבון את סוג המחזיר בו אנו מתעניינים ואיך אנו רוצים להתקין אותו. ניתן להתקין את המחזיר מבחוץ או מבפנים בהתאם לנוחות שלנו ולסוג הסגירה של הדלת. כמו כן כדאי לקחת בחשבון את זווית הפתיחה והמרחק של המחזיק מצירי הדלת.

מחזיר שמן לדלת כבדה

מחזירי דלת נפוצים מאוד כיום גם במוסדות ציבוריים, במשרדים, בבתי עסק, בתי ספר ומוסדות אקדמיים שונים, מפעלים ואפילו בבתים פרטיים. אנו בחברת פלמט מתמחים בשיווק אביזרים והתקנים שונים לבית, החל מתריסים חשמליים, התקנים מיוחדים לדלתות וחלונות הבית, רשתות מסוגים שונים, אביזרים לדלתות ועוד. בין היתר החברה משווקת מחזירי דלת איכותיים ומקוריים של חברת KING מתוצרת דרום קוריאה. מחזירים אלה הינם ברמת איכות גבוהה ומגיעים בסוגים רבים ושונים מהם ניתן לבחור את המחזיר המתאים ביותר לסוג הדלת שלכם ומשקלה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לייעוץ והזמנות.


ההבדל בין דלת כבדה ודלת קלה

בין דלת קלה לדלת כבדה קיימים יש הבדלים רבים שלא גובלים רק בסוג הדלת והחומר ממנה היא עשויה. מחזיר שמן לדלת כבדה שונה לעומת מחזיר שמן שנועד לדלת קלה, ועל כן יהיה מומלץ לוודא כי אתם בוחרים את המחזיר המתאים ביותר לסוד ומשקל הדלת שלכם. תוכלו להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו בטלפון על מנת לבחור את המחזיר הרלוונטי לכם. דלת כבדה תדרוש מחזיר מאסיבי ולרוב גם גדול יותר. צריך לכוון את ההתקנה שלו בצורה כזו שתאפשר את סגירתו באופן איטי יותר לרוב, בעיקר בשל הנושא הבטיחותי. דלת קלה יותר פחות מסוכנת והמחזיר צריך להתאמץ פחות בסגירתה, אולם בעלת סיכון גבוה יותר להישבר או להיהרס ולכן חשוב גם בדלת מסוג זה להתקין מחזיר שמן מתאים לדלת.


מחזיר שמן לדלת כבדה – גם לנוחות וגם לבטיחות

דלת כבדה עלולה לסכן אנשים מבוגרים וילדים במידה והיא נסגרת עליהם או במידה ומישהו יטרוק את הדלת כאשר באים להיכנס או לצאת דרכה. על מנת למנוע מקרים לא נעימים כאלה וגם מטעמי נוחות במקומות רבים (כמו משרדים, בתי עסק שונים ולעתים גם בדלת הפלדלת הביתית שלנו) נהוג להתקין מחזיר שמן לדלת כבדה. מחזיר זה יהיה מאסיבי וגדול יותר. לרוב הוא גם יותקן קרוב יותר לצירי הדלת על מנת "להתאמץ פחות" בסגירת הדלת ויאט את הסגירה שלה מטעמי בטיחות.

מחזיר דלת הידראולי

מחזיר דלת הוא פריט חכם ושימושי, שמאפשר לשמור על דלתות מסוגים שונים כל הזמן במצב סגור. בדרך כלל, מקומות שבהם נדרשים במיוחד מחזירי דלתות הם מקומות ציבוריים שבהם מתבצעות כניסות או יציאות דרך דלתות הכניסה באופן קבוע ותדיר. כך, למשל, חנויות רחוב ומוסדות ציבור שפתוחים לקהל הרחב הם דוגמאות מצוינות למקומות שבהם מחזיר דלת הוא ממש בגדר חובה.

מחזיר דלת יכול לשמור על מיזוג האוויר ברמת טמפרטורה מסוימת באותם מקומות, לשמש כאמצעי אבטחה וגם כאמצעי ניטור של כניסות ויציאות מאותו מקום. בנוסף לכך, יש שימוש רב למחזיר דלת גם בבתים פרטיים. מחזיר הדלת יכול למנוע מדלת של מרפסת או חצר להיפתח מרוח עזה וגם למנוע כניסה ויציאה לא מבוקרת של ילדים קטנים וסקרנים.  

כיצד עובד מחזיר דלת?

את מחזיר הדלת ניתן למקם בצד הפנימי או החיצוני של הדלת. השיטה שבה עובד המחזיר מבוססת על כוח הידראולי או על שימוש בקפיצים. בדרך כלל, מחזירי הדלת שמבוססים על כוח הידראולי הם בעלי מנגנון שמן.

כאשר משתמשים במחזיר דלת, הטריקה של הדלת לאחר פתיחתה מתבצעת בהדרגה ובאופן שקט ביותר. לא מדובר בטריקה חזקה ומרעישה, אלא בטריקה עדינה שלא חשים בה. לכן, השימוש במחזיר דלת מתאים לכל מקום שבו הוא נחוץ. מבחינה טכנית, הדבר שגורם לטריקה ההדרגתית הוא הכוח ההידראולי המבוסס על שמן, שפועל ללא צורך בחיבור למקור חשמל ותמיד עובד ללא הפסקה.

מחזיר דלת קונים בפלמט

אם יש לכם צורך במחזיר דלת לכל מטרה, תוכלו למצוא מגוון מחזירי דלתות בקטלוג של חברת פלמט. החברה מציעה מחזירי דלת איכותיים של KING, המיוצרים בדרום קוריאה בסטנדרטים קפדניים ביותר של בקרה. מחזירי הדלת מצטרפים למגוון רחב מאוד של מוצרים לבית שניתן למצוא בפלמט. החנות המקוונת של פלמט זמינה לשימושכם בכל עת, ותוכלו למצוא בה לא רק מחזירי דלת, אלא גם כלי עבודה, ידיות ומנעולים, מנועים של תריסים, מוצרי בית חכם ועוד. את הפריטים הטכניים שיעזרו לכם לשדרג את הבית או את המבנה שאותו אתם מנהלים – ניתן למצוא בקלות בחנות של פלמט. 

מחזיר דלת קפיצי

לדלתות לא נעולות יש נטייה להיפתח, גם כשלא רוצים בכך. זהו דבר טבעי ביותר כאשר מדובר בדלתות מכל הסוגים, במיוחד אם היא ממוקמת במקום בו אנשים רבים נכנסים ויוצאים דרכה, או כאשר יש מזג אוויר סוער והרבה רוח.

ישנם מקומות מסוימים, שבהם לא נרצה שדלת שנפתחה, תישאר פתוחה. מדובר על חנויות, מחסנים, מבני ציבור, מקומות ציבוריים וגם בבתים פרטיים, כאשר מדובר בדלת שדרכה יוצאים לחצר או למרפסת.

למרבה המזל, ישנו פתרון מצוין שמאפשר לשמור על הדלת סגורה, ולטרוק אותה באופן אוטומטי גם לאחר שהיא נפתחת. פתרון שימושי זה נקרא מחזירי שמן (או מחזירי דלת). מחזירי שמן הם מנגנונים שמבוססים מבחינה טכנית על כוח הידראולי, שמותקנים בתחתית הדלת וגורמים לכך שהיא תיטרק בעדינות, לאחר שהיא נפתחת. כך נוצר מצב שבו הדלת אינה נשארת פתוחה, מכיוון שמנגנון הטריקה פועל כל הזמן.  

פעולה שקטה ללא צורך בחשמל

לשימוש במחזירי שמן יש כמה יתרונות בולטים. מעבר לכך שמנגנון הסגירה האוטומטי גורם לכך שמיזוג אוויר אינו בורח החוצה ובקרת הטמפרטורה של המזגן אינה נפגעת, הפעולה של מחזירי שמן היא שקטה ביותר. מנגנון השמן של המחזיר גורם לכך שהדלת תיסגר בחזרה בעדינות ובהדרגה, ללא השמעה של רעש כלשהו.

יתרון נוסף של מחזירי שמן הוא שהמנגנון שלהם הוא מכני, ולא חשמלי. משמעות הדבר היא שאין צורך לחבר את המנגנון לחשמל, והוא פועל באופן קבוע וללא הפסקה.

מחזירי שמן בחנות של פלמט

מחזירי שמן הם מוצר טכני מצוין נוסף שניתן למצוא בחנות של חברת פלמט. החברה מציעה מגוון רחב מאוד של מוצרי טכניים לבית, כולל מנעולים וידיות, מוצרי בית חכם, תריסים חשמליים ועוד. בעזרת ההיצע הרב שבחנות ניתן לשדרג את החיים בבית, ולהיעזר בפריטים טכניים רבים ושונים, שמתאימים לשלל מטרות.

ניתן למצוא את כל המוצרים של פלמט בחנות המקוונת שלה, שמכילה קטלוג מוצרים ענק, שמבוסס על פעילות החברה, שנמצאת בשוק כבר עשרות שנים. צוות החברה מזמין אתכם לסקור את קטלוג החנות ולהתחיל לשדרג את הבית שלכם באופן פשוט וקל בהקדם. 

התקנת מחזיר דלת

מחזיר שמן לדלת הוא מוצר טכני יעיל ושימושי, הגורם לכך שהדלת שבה הוא מותקן תיסגר באופן אוטומטי לאחר שהיא נפתחת. בדרך כלל, דלתות לא נעולות שפותחים אותן, תשארנה פתוחות אלא אם כן סוגרים אותן. הדבר בהחלט מתקבל על הדעת כאשר מדובר בדלת שעוברים דרכה כמה פעמים בודדות ביום, כמו דלת כניסה לבית, למשל. אך מה עושים במקומות הומים שבהם דלת הכניסה נפתחת באופן תדיר ומתמשך? עבור מצבים כאלה הומצא מחזיר השמן לדלת.

מחזיר השמן פועל על כוח הידראולי והוא פשוט מחזיר את הדלת למקומה, לאחר שהיא נפתחת. המנגנון של המכשיר מבוסס על שימוש בשמן, והוא מכני לחלוטין, ללא צורך של חיבור למקור חשמל. מבנה המנגנון גורם לכך שהדלת תיסגר בהדרגה ובאופן שקט ביותר. כך, ניתן להבטיח במקומות רבים שהדלת תישאר כל הזמן סגורה, והדבר מהווה יתרון גם מבחינת השמירה על הבטיחות והאבטחה, וגם אם רוצים לבצע בקרה על אפשרות הכניסה והיציאה מהדלת. בנוסף לכך, שמירה על הדלת במצב סגור עוזרת לשמור על כך שמיזוג האוויר לא "יברח", וכן מסייעת במקומות בהם סגירת הדלת חשובה מבחינות נוספות.  

מחזיר שמן לדלת- איפה מתאים להשתמש במחזיר שמן לדלת?

מחזיר שמן לדלת הוא מוצר שימושי במגוון רחב של מקומות. ראשית, במקומות כמו חנויות, רשתות שיווק וסופרמרקטים, מקומות שבהם נכנסים ויוצאים מהדלתות אנשים בתדירות גבוהה, מנגנון זה הוא פרקטי וחשוב מאין כמוהו.

בנוסף לכך, מחזיר שמן לדלת שימושי מאוד גם במבני ציבור ומקומות ציבוריים אליהם מגיע קהל רב. במקומות מהסוג הזה, שמירה על הדלת סגורה יכולה להועיל גם מבחינת היכולת לאבטח את המקום.

לבסוף, מחזיר שמן לדלת יכול להיות שימושי מאוד גם בבתים. המוצר יעיל במיוחד בדלתות של מרפסות או של חצרות, שיכולות להישאר פתוחות או להיפתח בעקבות רוח עזה. הדבר חשוב במיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים בבית שנוהגים להתרוצץ ולהסתובב, ורוצים לשמור שהם לא ייצאו בטעות החוצה דרך דלת שנשארה פתוחה.

פנו אל פלמט

מחזיר שמן לדלת הוא מוצר שימושי וחשוב, שקל להתקין ולהפעיל ואינו דורש חשמל. מדובר במוצר שמתאים לסוגים רבים של דלתות, וניתן למצוא גם אותו בחנות של פלמט, ביחד עם מוצרים טכניים איכותיים רבים נוספים. 

logo בניית אתרים