שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30


זמינים ברשתות

החברתיות

שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30

ביצוע הזמנות באתר בלבד,  הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה 

מנוע לתריס חשמלי
מנועים איכותיים לתריסים חשמליים מבית פלמט, יש לבחור את המנוע המתאים בהתאם לגודל ומשקל התריס.
לצפייה בסרטון ההדרכה להרכבת מנוע לחץ כאן


מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. מוצרים
  3. /
  4. מנועים לתריסים
מנוע ל-20 ק"ג, קוטר 45

מנוע ל-20 ק"ג, קוטר 45

מק"ט: 14502
נותרו עוד 99,869
מחיר: 310
מנוע ל-40 ק"ג, קוטר 45

מנוע ל-40 ק"ג, קוטר 45

מק"ט: 14505
נותרו עוד 99,773
מחיר: 340
מנוע ל-60 ק"ג, קוטר 45

מנוע ל-60 ק"ג, קוטר 45

מק"ט: 14506
נותרו עוד 999,660
מחיר: 380
מנוע ל-80 ק"ג, קוטר 45

מנוע ל-80 ק"ג, קוטר 45

מק"ט: 14508
נותרו עוד 999,875
מחיר: 440
מנוע ל-100 ק"ג, קוטר 45

מנוע ל-100 ק"ג, קוטר 45

מק"ט: 14509
נותרו עוד 99,992
מחיר: 500
מנוע ל-120 ק"ג, קוטר 45

מנוע ל-120 ק"ג, קוטר 45

מק"ט: 14515
נותרו עוד 99,904
מחיר: 570
מנוע ל-160 ק"ג, קוטר 59

מנוע ל-160 ק"ג, קוטר 59

מק"ט: 14516
נותרו עוד 99,994
מחיר: 880
מנוע ל-200 ק"ג, קוטר 59

מנוע ל-200 ק"ג, קוטר 59

מק"ט: 14518
נותרו עוד 999,999
מחיר: 1,200
מנוע ל-240 ק"ג, קוטר 59

מנוע ל-240 ק"ג, קוטר 59

מק"ט: 14519
נותרו עוד 999,999
מחיר: 1,400
מנוע ל-280 ק"ג, קוטר 59

מנוע ל-280 ק"ג, קוטר 59

מק"ט: 14528
נותרו עוד 99,995
מחיר: 1,700
מחפשים אחר מנוע לתריס חשמלי? חברת פלמט הינה ללא ספק הכתובת הנכונה בעבורכם! חברתנו בעלת ניסיון של כ – 54 שנים בתחום ותשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהענקת השירות המקצועי והאדיב ביותר, זאת תוך מתן מענה מדויק לכל שאלה בנושא והסדרים בנוגע למוצרים השונים אשר ניתן למצוא בחברתנו. החנות הווירטואלית שלנו עומדת לשירותכם והוקמה מתוך מטרה ברורה לספק את המענה והשירות גם בעבור לקוחות פרטיים בתיקון וביצוע שדרוגים שונים ברחבי הבית.

מוסיפים מנוע לתריס חשמלי – משדרגים את התריסים

בעולם בו אנו חיים נדמה כי ניתן לשדרג כל אביזר בביתנו. ואמת היא כי הפיכתם של התריסים לחשמליים יכולה לאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, כאשר בין הבולטים ביותר שבהם נמצא גם את הנקודות הבאות:
  • תריסים הם חיוניים הן בבית והן במקום העבודה. הם מהווים את אחד מפתרונות ההצללה המוצלחים ביותר מזה שנים ארוכות. אך פתיחתם וסגירתם לעיתים עשויה להיות מסורבלת. בשעה שאתם בוחרים בהוספת מנוע לתריס חשמלי, הרי שאתם בוחרים בדרך תפעול נוחה וקלה.
  • מעבר לכך, בשעה שמערכת זו נמצאת בביתכם, הרי שניתן יהיה לחבר אותה למערכת בית חכם וכך לשלוט על התריסים שלכם מכל מקום ובכל זמן. כך גם במידה ואתם מעוניינים לאורר את הבית טרם חזרתכם מהעבודה, תוכלו להיכנס לאפליקציה הרלוונטית ולפתוח אותם בלחיצת כפתור, כך בשעה שתשובו לבית, תוכלו ליהנות מאווירה נעימה ולא חנוקה.

מערכת פשוטה ונוחה לתפעול

אנשים רבים עושים את הבחירה המושכלת ומוסיפים אל חייהם את התריסים החשמליים אשר מלווים במנוע עוצמתי ואמין אשר עתיד לשמש אותם למשך שנים ארוכות. מנגנוני הפתיחה פשוטים מאוד לתפעול כך שכל אדם יצליח להשתמש בהם בהצלחה. המנועים אשר מעמידה לבחירתכם חברת פלמט מבטיחים שימוש איכותי ואמין לאורך זמן, כל זאת במחירים המשתלמים והנוחים ביותר לכיס. צרו קשר כבר עכשיו והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהתאים את המנוע בצורה מדויקת לצרכים שלכם.


מנוע חשמלי לתריס

מכשירי חשמל רבים מתקלקלים ואף מסיימים את חייהם. בעוד שעלות החלפת המנוע למכשירים חשמליים כגון מעבד המזון, המזגן או הטלוויזיה, היא גבוהה מאוד ועשויה להגיע לעלותו של מכשיר חדש, החלפת מנוע חשמלי לתריס יכולה להיות עדיפה על־פני החלפת כל התריס כולו.

מגוון מנועים ניתן למצוא באתר של חברת פלמט, להזמין בקלות ולקבל אותם הביתה תוך כמה ימים בלבד.

איך יודעים שהגיע הזמן להחליף מנוע חשמלי לתריס?


חשוב לציין שלא כל בעיה בתריס מצריכה החלפת המנוע, וחשוב לבדוק ולוודא כי אכן זו הבעיה.

ראשית, מנוע חשמלי לתריס הוא בעל אורך חיים של כ-10 שנים בערך, כך שאם הבעיות מתחילות לאחת שנה או שנתיים, סביר כי החלפת המנוע לא תהיה דווקא הפתרון המתאים.

אם עברו כבר יותר משבע, שמונה או עשר שנים, סביר כי הבעיות בהן נתקלים קשורות למנע ולא תהיה מניעה אלא להחליפו.


אילו תקלות קשורות למנוע?


ישנן תקלות שונות שיכולות להעיד על כך שהמנוע הוא הגורם לבעיה וכי החלפתו תוכל לפתור את התקלה.

למשל, תריס שעולה בקושי, מטרטר וקרטע, סביר כי הבעיה טמונה במנוע, גם תריס שלא מגיב, לא פועל או משמיע רעש מעיד על תקלה במנוע.

מנוע חשמלי לתריס שגורם לקצר בכל פעם שמפעילים אותו, מעיד על בעיה פנימית, ייתכן ואותה בעיה ניתנת לתיקון על־ידי איחוי הקרע בכבל החשמלי שמקצר, אך ייתכן שלא ימצא כבל כזה ואז יהיה צורך להחליף מנוע.

כדי לוודא כי הבעיה היא במנוע ולא במקום אחר שניתן לתיקון, מומלץ להזמין בעל מקצוע.


החלפת המנוע


אם אכן גיליתם כי הבעיה היא בתפקודו של המנוע ויש צורך להחליף למנוע חדש, תוכלו למצוא הדרכות כיצד לבצע זאת באתא של חברת פלמט האיכותית. באתר ניתן למצוא מבחר סרטוני הדרכה בתחומים שונים ולפעול על־פיהם.

את המנוע ניתן להזמין גם כן באמצעות האתר, וחשוב לבחור במנוע שיתאים לגודל התריס ומשקלו. באתר אפשר למצוא מנועים במבחר דגמים החל ממנוע לתריס במשקל 20 קילוגרמים ועד למשקל 280 קילוגרמים. כמו כן, יש מנועים המגיעים עם שלט, יש שמחוברים ל-WIFI ויש עם גיבוי ידני, הכול בהתאם לצורך.

מנועים לתריס חשמלי

 

תריסים חשמליים נוחים יותר לתפעול. הם אינם דורשים מאמץ בעת הפתיחה או הסגירה, חבל ההזזה שלהם אינו חיצוני ואינו מפריע לעיצוב החדר וכמובן שניתן לחבר אותם לשלט וכך לשלוט עליהם מרחוק. כלו אלו הופכים אותם לפופולריים ולמבוקשים יותר.

אך ככל מכשיר חשמלי, גם הם מועדים לתקלות או לקלקולים, ויתכן שיהיה אפילו תורך להחליף חלקים. מנועים לתריס חשמלי חשוב להתאים כמובן לסוג הקיים, וניתן לרכוש באתר פלמט כדי להחליף בעת הצורך.

איזה סוגים של מנועים לתריס חשמלי קיימים?

כמובן שאם יש צורך להחליף מנועים לתריס חשמלי חשוב לוודא כי נרכש הסוג המתאים ביותר עבור החלון הקיים.

כיום ישנם שני סוגים של מנועים.

הסוג הראשון הוא חשמלי מכני. הוא מחובר למתג בדומה לזה השולט בתאורה, ועל־ידי לחיצה עליו עולה או יורד התריס. כדי להפסיק את פעולה התריס באמצע הדרך, למשל אם רוצים להחשיך את החדר באופן חלקי, יש ללחוץ שוב על המתג כדי שיפסיק.

הסוג השני הוא בעל שלט רחוק. הוא נוח יותר כיוון שניתן להפעיל את התריס גם ממרחק, אין צורך לקדוח ולהרכיב מפסק בקיר וניתן לכוון את השלט למצבים שונים כגון הורדת התריס רק עד חצי הדרך.

כיצד מתאימים את המנוע לתריס

בנוסף לסוגים השונים של מנועים לתריס חשמלי, יש להתאים את המנוע לתריס עצמו. הכוונה היא לבחור מנוע שיהיה עם כוח שיספיק להרים ולהוריד את התריס ללא מאמץ.

למשל, דלת יציאה לגינה היא לרוב רחבה יותר מחלון רגיל וכמובן שגם ארוכה יותר. לפיכך, גודל התריס יהיה גדול יותר וכך גם משקלו. במצב כזה מומלץ לבחור במנוע חזק אשר יוכל להרים את התריס ללא קושי.

לחלופין, חלון סטנדרטי באחד מחדרי הבית יצריך מנוע קל וחלש יותר.

יעוץ והכוונה בבחירת המנוע המתאים

למרות כל האמור, יתכן כי הבחירה במנוע המתאים אינה כה פשוטה וברורה עבור כולם. לכן, מומלץ לפנות ולהיעזר באנשי המקצוע המתאימים.

חברת פלמט מוכרת וידועה בשוק, ניתן לפנות לצוות החברה ליעוץ הן באתר האינטרנט, בדואר אלקטרוני, בפקס ואפילו בוואטסאפ. ניתן להפנות לצוות שאלות בנוגע להתאמות המנוע וכן במגוון נושאים אחרים.

 

מנוע לתריס גלילה

 

כל התריסים בחלונות או דלתות הבית הם תריסי גלילה אשר, במצב סגור, מגולגלים על צינור שחבוי היטב בתוך תיבה מעל החלון.

מנוע לתריס גלילה יכול להיות אחד מארבעה סוגים שונים אשר כולם חשמליים אך שונים זה מזה בדרך ההפעלה שלהם.

את המנועים השונים כולם ניתן לרכוש בקלות באתר של חברת פלמט אשר עושה משלוחים של מנועים לתריסים, ועוד מגוון רחב של מוצרים, לכל חלקי הארץ.

איזה סוגים של מנוע לתריס גלילה קיימים?

כאמור ישנם ארבעה סוגים שונים של מנוע לתריס גלילה. לכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו, וכל אחד יוכל לבחור את המוצר המתאים עבורו ועבור ביתו.

הסוג הראשון הוא מנוע חשמלי ללא גיבוי והשליטה בו נעשית באמצעות מפסק חשמלי הדומה למפסק האור בבית, הממוקם בצמוד אליו.

השני הוא מנוע חשמלי המגיע עם גיבוי ידני. כך המנוע מחובר לחשמל, אך בעת הצורך ניתן לחבר אליו מנואלה ידנית אשר תפתח ותסגור אותו. מתאים מאוד עבור שומרי שבת.

מנועים אלחוטיים

שני המנועים הנוספים מאפשרים שליטה מרחוק.

מנוע לתריס גלילה המופעל באמצעות שלט אלחוטי כמו זה של הטלוויזיה. כך ניתן לקרוא ספר במיטה ולהוריד או להרים את התריס כדי להאיר את החדר או למנוע מקרני השמש לסנוור.

הסוג הרביעי והאחרון מתחבר באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד אל התריס, ומאפשר שליטה מרחוק גם מחדר אחר או אפילו מהמשרד. זהו הסוג המתקדם ביותר וגם המפנק ביותר שיש בו מבחר אפשרויות כגון בחירת נקודת עצירה לתריס או שליטה על כמה תריסים בו זמנית.

איך מחליטים איזה מנוע לבחור?

הבחירה בסוג זה או אחר של מנוע תלויה כמובן בלקוח, בהעדפותיו, בתריסים הקיימים בביתו, בצרכים שלו וגם בתקציב המוקדש לצורך מטרה זו.

כדי לבחור את המוצר המתאים, לא רק מבחינת טכנית של מידות ומשקלים, ניתן לפנות לצוות המקצועי והמיומן של חברת פלמט. החברה, הקיימת כבר מעל 50 שנה, מציעה הסברים מפורטים עבור כל מוצר, באתר האינטרנט שלה. בנוסף ניתן לפנות לעזרה בשיחת טלפון, לשלוח מייל מפורט ואפילו הודעת טקסט כתובה באמצעות אפליקציית וואטסאפ.

 


logo בניית אתרים