להזמנות ותמיכה מומלץ לפנות בכתובת המייל

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה בתיאום מראש 

   

                                        

עדכון לגבי פעילות החברה בחגים:

ראש השנה: 18-20.9 אנו סגורים

יום כיפור: 27-28.9 אנו סגורים

סוכות: 2-10.10 אנו סגורים

אנו מאחלים חג שמח והרבה בריאות לכל בית ישראל

  1. קטלוג
  2. /
  3. מוצרים
  4. /
  5. כלי עבודה

אקדח סיליקון איכותי תוצרת אנגליה

אקדח סיליקון איכותי תוצרת אנגליה

אקדח סיליקון מקורי ואיכותי תוצרת אנגליה של חברת COX 
מק"ט: 19600
נותרו עוד 9,996
כמות
מחיר: 60
facebook imagetwitter imageemail image
המדריך לרכישת אקדח סיליקון מקצועי

מחפשים אקדח סיליקון מקצועי? חובבנים ומקצוענים כאחד מכירים את אקדח הסיליקון שלתוכו מוכנסת הטיובה עם חומר ההדבקה או האיטום על פי הצורך, כאשר החומר נדחס כלפי חוץ דרך צינורית שבקציה חתך קטן.
 
ישנם כיום בשוק אקדחי סיליקון מסוגים שונים, החל מאקדח סיליקון הפשוט והסטנדרטי שנוטה לעתים קרובות להתעקם, להתפרק ו\או לאבד מיעילותו לאחר מספר שימושים מצומצם ועד לאקדחי סיליקון איכותיים ומקצועיים שניתן לעשות בהם שימוש לאורך זמן כגון אקדח סיליקון חשמלי, אקדח סיליקון ארגונומי וכדומה.
 
המומחים מבית חברת פלמט הנמנית עם החברות המובילות בישראל בתחום המוצרים הטכניים ואביזרי פרזול איכותיים, מספקים כאן את כל מה שכדאי לכם לדעת בטרם בחירתו של אקדח הסיליקון, זאת במטרה להבטיח רכישה חכמה!
 
מגוון רחב של יישומים וצרכים שונים
ניתן לעשות שימוש באקדח סיליקון עבור מגוון רחב של יישומים וצרכים שונים, שהבולטים שבהם כוללים חיבור הדבקה וחיזוק של אריחי קרמיקה, כיורים לאמבטיה, מרצפות רעועות וכדומה, כמו גם מילוי רובה במשקים, איטום סדקים, חיבורי פיניש בין רצפות עץ ועוד.
 
אקדח הסיליקון הנו יעיל ופופולרי מאד היות והוא אוצר בתוכו מעטפת רחבה של יתרונות בהשוואה לאלטרנטיבות יישום אחרות כגון שימוש פשוט וחסכוני בחומר הגלם, דיוק רב, עבודה נקייה וגימור אסתטי.
 
מבית חברת פלמט מסבירים שכל יישום דורש שימוש בחומרים מסוגים ייעודיים. החומרים הללו משווקים בגליל מלא בחומר המכונה "טיובה", כשבצידו האחד קיים פקק שאותו חותכים, ואליו מבריגים פיה ארוכה וצרה שדרכה יוצא החומר.
 
הקריטריונים לבחירת אקדח סיליקון איכותי
מחברת פלמט מוסיפים שהשימוש בחומרים בעלי צמיגיות גבוהה, עלול לגרום לעתים לתופעה נפוצה של עיוות או שבירת אקדח הסיליקון. התופעה האופיינית בעיקר במקרים שבהם מדובר באקדח סיליקון פשוט, שהידית ומערכת הקפיצים שלו אינם מסוגלים לעמוד בעומס הנדרש בעת הלחיצה על הידית.
 
יתרה מכך, דבקים וחומרי איטום למיניהם, הנם לרוב צמיגיים מאד, כאשר כל לחיצה על ידית לצורך הוצאת החומר עלולה להוביל לאחר מכן לדלקות ולכאבים מפרקים, ובפרט כשהדבר נוגע לשימוש יום יומי בקרב אנשי מקצוע.
 
לפיכך, כדאי להעדיף ולרכוש אקדח סיליקון ארגונומי, שהנו קל משקל, ניתן להטיה ולכיוון בפשטות, והוא דורש לחיצה קלה על הידית בלבד במהלך השימוש. מומלץ, כאמור, להשקיע מלכתחילה ברכישה איכותית של אקדח סיליקון מקצועי, כשבראיה לטווח הארוך, מדובר בהשקעה נבונה ובחיסכון לא מבוטל.
 
 
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט