שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30


זמינים ברשתות

החברתיות

שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30

ביצוע הזמנות באתר בלבד,  הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה 


קצת עלינו

פלמט היא חברה משפחתית שמנוהלת מיום הקמתה על ידי אותה משפחה. החברה הוקמה בשנת 1965 כמפעל קטן לייצור מבלטים ותבניות לשוק המקומי. לימים המפעל התפתח והתמקד בייצור מוצרים טכניים ואביזרי פרזול איכותיים לתריסים, חלונות ודלתות אלומיניום. אופי העבודה משלב פיתוח, ייצור, יבוא ושיווק של מוצרינו. החנות הוירטואלית הוקמה על מנת לתת מענה ושירות גם ללקוחות פרטיים בתיקון ושידרוג הבית. ליקטנו באתר זה את הפריטים אותם אנו מייעדים למכירה גם לצרכן הסופי, להתרשמות מכלל הפריטים המקצועיים של החברה ניתן להכנס לאתר הקטלוגי המקצועי שלנו: www.palmat.co.il


מנוע איכותי של פלמט עד לפתח הבית 

באתר ניתן לבצע רכישות של מנועים עבור תריסי גלילה והפריט יגיע עד לפתח ביתכם. באתר קיים מגוון של מנועים, אותם יש לבחור בהתאם לגודל ומשקל התריס. קיימים מנועים עם אפשרות לחיבור מנואלה (פתיחה וסגירה ידנית) במקרה של הפסקת חשמל או לשומרי שבת. אנו מציעים גם אביזרים נוספים כמו שלט לתריס חשמלי, בקרים מתקדמים על בסיס טכנולוגית Wi-Fi, אביזרים נגד פריצות לתריסים וחלונות להגברת הביטחון ועוד. באתר קיים סרטון הדרכה שמדגים כיצד ניתן להחליף את המנוע לתריס החשמלי. בנוסף, קיים קובץ להורדה שמאפשר לבדוק מהו המנוע המתאים ביותר. 


שדרוג תריס קיים
קיימים באתרנו מספר מוצרים מקצועיים ואיכותיים עבור תיקון תריסים בבית. בין המוצרים ניתן למצוא מנגנון איטלקי לתריסי גלילה ידניים, סרט רצועה לתריס גלילה ידני, שלות (פלסטיקים בצדדים) בצבעים שונים, רשתות פיברגלס בכל המידות ורשתות גלילה לחדר ממ"ד או לכל מידה אחרת לפי הצורך ובכל צבע.


רשתות לחלונות

אנו משווקים רשתות לחלונות מתוצרת אירופית בכל מידה בהתאם לצורך הלקוח. בסיום תהליך הייצור של המוצר אנו שולחים את רשתות הגלילה שלנו והן מגיעות עד לפתח ביתו של הלקוח. באתר קיים סרטון הדרכה שמציג כיצד בודקים את המידה הרצויה ומתקינים את הרשת בקלות. בעזרת רשתות נגד יתושים ניתן לעבור אביב וקיץ שקטים. הרכבתן של רשתות הגלילה פשוטה מאד והיא מתבצעת בעזרת סיליקון או ברגים אותם מקבלים באריזה.


מוצרי בית חכם

פלמט משווקת מערכת בית חכם אלחוטי הפועל בטכנולוגיית Wi-Fi המאפשר שליטה מלאה דרך הסמאטרפון בתריסים, דוד, מזגן, תאורה ובמוצרים חשמלים נוספים, מכל מקום ובכל זמן. המערכת המתקדמת ניתנת להתקנה במבנים חדשים וגם לשדרוג בבתים קיימים, ללא צורך בהכנת תשתית. אנו מלווים את תהליך התאמת המערכת לפי צורך הלקוח מתחילתו ועוד סופו. הליווי כולל פיקוח מלא של מהנדס אלקטרוניקה מטעמנו מרגע הרכישה ועד להפעלתה המלאה של המערכת.

לחץ כאן על מנת לצפות במדיניות החזרת מוצרים עבור לקוחותיה הפרטיים של חברת פלמט 


logo בניית אתרים