שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30


זמינים ברשתות

החברתיות

שעות הפעילות 

א-ה 8:30-16:30

ביצוע הזמנות באתר בלבד,  הגעה לאיסוף הזמנה בלבד, לא תתאפשר רכישה במשרדי החברה 

כלי עבודה איכותיים לתיקון/שדרוג הבית או העסק שלכם

פלמט עוסקת ביבוא ושיווק כלי עבודה איכותיים חלקם תוצרת אירופאית וחלקם מיובאים מהמזרח. כלי העבודה מיועדים לעבודות אלומיניום, לשדרוג העסק או הבית שלכם. אנו מייבאים ומשווקים סרטי מדידה איכותיים תוצרת אנגליה של חברת פיסקו (FISCO), מדובר בחברה בינלאומית המייצרת סרטי מדידה באיכות הגבוהה ביותר. 


מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. מוצרים
  3. /
  4. כלי עבודה
הסרטים בתוך גוף המוצר הינם רחבים ובצבע לבן – כך שיהיה קל ונוח בזמן העבודה. חשוב לדעת כי האחריות על סרטי המדידה היא לכל החיים. בנוסף, אנו משווקים סרטי מדידה זולים לכל כיס אשר נותנים פתרון לעבודה נוחה ומקצועית – גם הם בעלי סרטי מדידה רחבים בצבע לבן ועם מספרים גדולים ונוחים לעבודה.
 
עוד בתחום כלי העבודה אנו משווקים פטישי גומי (PVC) ופטישי פלסטיק בגדלים שונים לעבודה קלה ונוחה. הפטישים נוחים לעבודה עם חומרים קלים כמו אלומיניום וכן לעבודות תחזוקה עבור הבית או העסק שלכם.
 
אנו משווקים ביטים איכותיים תוצרת גרמניה של חברת WERA, המוצרים באיכות מאוד גבוהה ומגיעים במידות שונות לפי הצורך. קיימות אריזות סטנדרטיות עם 10 יחידות באריזת קרטון קטנה וכן אריזות גדולות ומוזלות עם 100 יחידות באריזה לזמן ממושך (אריזת פלסטיק איכותית). מוצרים אלו יכולים לעזור בעת התקנת מנוע לתריס חשמלי אותו ניתן לרכוש מאתרנו.
 
ניתן למצוא באתרנו גם אקדח סיליקון מקצועי תוצרת אנגליה של חברת COX. נוח לעבודה ביתית ומקצועית הן בבית והן בעסק. נוח לשימוש בעת רכישת רשתות גלילה מאתרנו וכן לעבודות נוספות בבית. בנוסף ניתן לרכוש סכין יפני איכותי במחיר נוח לכל כיס. הסכין עם מעצור בטיחותי כך שניתן לקבוע את המידה הרצויה (אורך הסכין) ולעבוד בצורה בטוחה. גוף הסכין הינו מפלסטיק וניתן לרכוש מספר יחידות לפי הצורך.
 
בעת רכישה באתרנו שימו לב לקטגוריית כלי העבודה שלנו – אם רכשתם מנוע לתריס חשמלי או רשת גלילה לחדר ממ"ד או כזו שמותאמת למידה אישית, ניתן להוסיף במשלוח מגוון כלי עבודה לפי הצורך וכך לא תשלמו על משלוח נוסף ותוכלו לקבל את כל הציוד הדרוש לכם לעבודה ביחד, ללא עלויות, בזבוז זמן או כאב ראש מיותרים. אנו ממליצים לסייר באתר לפני השלמת הרכישה ולהוסיף לסל מוצרים לפי הצורך או לשאול את הנציג הטלפוני שלנו.
 
 
logo בניית אתרים