למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

בקרים מתוכנתים עבור תריסים חשמליים


חברת פלמט- פרזול איכותי, בקרים מתוכנתים ומנועים לתריסים חשמליים

"פלמט" הינה אחת החברות המובילות בישראל לייצור וייבוא מוצרי הפרזול לחלונות ודלתות אלומיניום. החברה החלה את דרכה כמפעל קטן לייצור תבניות ומבלטים עבור השוק המקומי, ולימים התפתחה והחלה לייצר גם אביזרי פרזול איכותיים.

כבר למעלה מעשור שהחברה מתמחה בשיווק ומכירה של אביזרי פרזול איכותיים לדלתות וחלונות מאלומיניום, בקרים מתוכנתים ומנועים לתריסים חשמליים, כאשר לזכות החברה עומדים ידע וניסיון רב אשר נצבר בתחום במהלך השנים. פלמט מציעה מגוון רחב של מנועים, המותאמים לצרכי הלקוח, אותם יש לבחור פי גודל ומשקל התריס. בכל הנוגע אל תיקון תריס חשמלי, האחריות על המנועים היא לחמש שנים. 
בקרים מתוכנתים

 

בקרים מתוכנתים עבור תריסים חשמליים
כמו כן, בנוסף למחלקת הייצור לאביזרי פרזול, בקרים מתוכנתים ומנועים עבור תריסים חשמליים, מחזיקה החברה מחלקת פיתוח, כשמגוון סדרות תריסים לבחירתכם מהוות מערכות חדשות ומתקדמות של פתרונות ההצללה לבית. מוצרי ההצללה לבית  מעניקות אחריות לשנתיים נוספות עבור תיקון תריס בנוסף לאחריות המתקין.

במבחני האמינות ובקרת האיכות נמצא כי תפקוד תריסי "פלמט" היה מושלם במהלך מעל ל- 32,000 מחזורי פעילות רציפים, כשהמשמעות בחיי היומיום מקבילה לארבעים שנות עבודה, עובדה המבטיחה ללקוח הנאה מוחלטת מהמוצר וראש שקט, והסרת כל חשש מקלקול המוצר והצורך בהבאת איש מקצוע עבור תיקוני תריסים.

חברת פלמט- פרזול איכותי מאז 1965
 הבקרים המתוכנתים של חברת פלמט מתאימים לכל תריס חשמלי, כגון תריסי גלילה או תריסי רפפה. הבקרים כוללים הן מפסק והן שלט לתריס חשמלי בהתאם למספר הערוצים הנדרשים. לדוגמה, שלט בעל חמישה ערוצים יכול לשלוט על חמישה תריסים שונים, כאשר עבור כל תריס יש צורך ברכישת בקר אלקטרוני בנפרד. שלט רב ערוצי בתוספת הבקר מעניק ללקוח חיווי ויזואלי לפעולת כל תריס, הפעלה ידנית וממוחשבת בו זמנית, בקרה מלאה על התריסים, יכולת הפעלה על ידי שלט רחוק, יכולת הרמה/הורדה של כל התריסים יחד, אפשרות חיבור לשעון שבת מרכזי ולמחשב מרכזי (בית חכם). הבקרים המתוכנתים של פלמט גמישים לצרכי הלקוח עם מגוון אפשרויות רחב ובו בזמן פשוטים להתקנה ותפעול. החברה מעניקה מעטפת של פתרונות מתקדמים, פשוטים ליישום ובמחירים הוגנים, פתרונות המאפשרים לשדרג משמעותית את איכות החיים בבית.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט