למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

בתים חכמים - צעד נוסף קדימה

הכל סביבנו נהיה חכם: הטלפון הנייד הפך לסמארטפון, תעודת הזהות נהייתה ביומטרית, וגם הבית לא חייב להישאר "טיפש". לבית המודרני מתווספים אמצעי שליטה חשמליים שיעשו את החיים שלכם לקלים ונוחים יותר, והמומחים של פלמט נותנים לכם את כל המידע שחיפשתם על בתים חכמים.
בתים חכמים הנשלטים באמצעות אפליקציה בטכנולוגיית זיגבי

 

אז במה מדובר?

בית חכם או סמארט הום הוא בית המצויד במערכת שליטה ממוחשבת. המערכת מחוברת למכשירים השונים בבית, ולמערכות החשמליות ופועלת באמצעות חיישנים, מפעילים מבוקרים וברזים. כדי לאפשר את הבקרה יש צורך להחליף את המפסקים הרגילים במפסקים מבוקרים, כך תיווצר מערכת חכמה. למערכת יכולות להיות דרגות אוטונומיה שונות. כך מערכת עצמאית יחסית תוכל להשקות את הגינה בהתאם לתנאי מזג האוויר, ולעומת זאת בשליטה ישירה של המשתמש לא תתרחש שום פעולה ללא פקודת המשתמש.
 

אפשרות נוספת - מערכת אלחוטית

השיטה של החלפת המפסקים היא שיטה ישנה ויקרה יותר, והיא מתאימה, כאמור, בעיקר לבתים שנבנים מראש עם מערכת חכמה. אם ברצונכם להמיר את הבית שלכם לבית חכם, יש שיטה זולה ויעילה יותר - חשמל חכם אלחוטי. מערכת אלחוטית חכמה מאפשרת שימוש בלוח החשמל הקיים, ללא צורך להחליף את לוח הבקרה כולו, כך שניתן להמיר את תפעול הבית לבית חכם ללא לוחות חשמל גדולים ומסורבלים וללא חציבה עמוקה בקירות.
 

אילו מכשירים ניתן לחבר למערכת?

למערכות בתים חכמים ניתן לחבר את מרבית המערכות החשובות בבית. ניתן לחבר את מערכת התאורה, תריסים ווילונות, מערכות חימום ומיזוג הבית, מכשירי המטבח, מערכת ההשקיה ועוד. בנוסף ניתן לחבר גם את הטלוויזיה והעזרים הנלווים לה כמו אינטרנט וכבלים.
 

יתרונות

בתים חכמים הינם בעלי יתרונות שונים: המערכת מאפשרת פעולות ללא מגע אדם, כך שתוכלו להדליק את דוד המים החמים כאשר אתם בדרך הביתה, ולהיכנס להתקלח מיד כשתגיעו, ולתזמן פעולות באופן אוטומטי בזמנים מסוימים. המערכת גם תחסוך אנרגיה וכסף בחשבונות החשמל, משום שאם, לדוגמה, שכחתם לכבות את המזגן אך כבר יצאתם מהבית, תוכלו לכבות אותו גם ממרחק. בנוסף מערכת בית חכם תשאיר רושם על המבקרים בביתכם. כולנו רוצים להיראות הכי מתקדמים שיש, ומערכת שכזו תאפשר לכם לצעוד עם העולם צעד קדימה.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט