למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקון תריס חשמלי- טיפים ועצות

התקלות השכיחות ביותר בתריס חשמלי קשורות במנוע, בנתק בין שלבי התריס, שלט לתריס חשמלי שעלול להתקלקל, חבל שנקרע וכדומה. חשוב להדגיש כי בכל הנוגע אל תיקון תריס חשמלי מומלץ שלא לנסות לתקן את התריס באופן עצמאי, אלא להסתייע באיש מקצוע מומחה ובעל ניסיון.

אחד הסימנים לתקלה במנוע החשמלי של התריס הוא אי היכולת לכייל ולכוון את התריס לעצור במקום הרצוי. לעתים המנוע עלול להשמיע רחשים במהלך הניסיונות להפעילו, ואלו יעניקו את התחושה שאין מדובר בתקלה במנוע. תקלה נפוצה נוספת היא כאשר החבל שמחבר בין התריס לבין הצינור שעליו הוא מתגלגל נקרע. תקלה זו נובעת לעיתים קרובות משימוש לא נכון בתריס, כגון הפעלתו בעת המצאות חפצים ורהיטים אשר חסמו את דרכו מטה.

 

 

סוגי תקלות נפוצות

 

נתק בין שלביו של התריס הינה תקלה שכיחה נוספת המצריכה הבאת איש מקצוע לצורך תיקון תריסים. הנתק על פי רוב מתרחש בין שלב התריס הראשון לבין השלב השני, כשהדבר נובע בשל העובדה ששני השלבים הללו נושאים את משקל יתר השלבים שמתחתיהם. תיקון תריס שהתקלקל כתוצאה מנתק בשלבים הוא פשוט יחסית לבעיות האחרות שפורטו.

מחיר תיקון תריס חשמלי עם מנוע משתנה בהתאם למשקל התריס אותו הוא מסוגל להרים. ככל שמשקל התריס גבוה יותר, כך יידרש עבורו מנוע חזק יותר והמחיר יהיה בהתאם. אם תחפשו בגוגל מנוע תריס חשמלי מחיר תמצאו שעלותו שווה מאות שקלים (ואף יותר אם מדובר במנועים שמיועדים לתריס חשמלי במשקל כבד). המחיר, כמובן, משתנה בהתאם לסוג המנוע ואיכותו.

 

 

חברת פלמט- מערכות הצללה מתקדמות לבית

 

אחת החברות המובילות בתחום מערכות ההצללה לבית היא חברת פלמט אשר שולטת בענף הייצור והפרזול של מוצרים טכניים לתעשיית האלומיניום קרוב לחמישה עשורים. החברה החלה את דרכה בתחום הייצור והרחיבה את פעילותה אל תחומי הפרזול לצד ייבוא של מוצרים ממיטב היצרניות בעולם.

מחלקת הפיתוח נחשבת לפורצת דרך בתחומה כשמערכת הצללה מסוג palma נרשמה בעבר כפטנט ונחשבת לאחד הפתרונות האיכותיים בנישת תריסים.התקנת התריס אינה שונה משמעותית מהתקנת תריסי גלילה, וממצאי מבחני האמינות ובקרת האיכות הוכיחו כי ניתן לתפעל את התריס מעל ל- 32,000 מחזורי פעילות רציפים, כשהדבר מקביל לארבעים שנות עבודה. המשמעות בחיי היומיום היא הנאה מוחלטת מן המוצר, ללא חשש של תקלות או תיקון תריס שהתקלקל.

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט