למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

על מערכות בית חכם כבר שמעתם?

מערכות בית חכם הן הדבר החם וההתפתחות הבאה של הפעלת כל המכשירים והאביזרים החשמליים בבית. היום יש לכם שלט רחוק לכל מכשיר בנפרד, ובדרך כלל את השלט שאתם רוצים אתם לא מצליחים למצוא ומכשירים רבים מחייבים כיבוי והפעלה ידניים. אנשי מחלקת הפיתוח של חברת פלמט, מסבירים מהי מערכת בית חכם וכיצד היא יכולה לשפר את איכות החיים שלך.

מהי מערכת בית חכם?

מערכת בית חכם מאפשרת שליטה ובקרה על מערכות שונות בבית מתוך מקום מרכזי אחד – המכשיר הנייד שלכם. למערכת ניתן לחבר את כל המכשירים המצוידים בשלט ממילא, ומערכות נוספות כמו הפעלת אזעקה, שליטה בתאורה, דוד, מזגן ועוד. מעין שלט חכם, השולט בכל המכשירים החשמליים בבית אותם הגדרתם במפסק אלחוטי. ניתן לראות בכל זמן נתון, מכל מקום את מצב המכשיר החשמלי – האם הוא כבוי או דלוק. 
מערכות בית חכם תוצרת פלמט

זה נוח 

היתרון הגדול של מערכות בית חכם הוא הנוחות המקסימלית שהן מאפשרות. ניתן לשלוט בכל המכשירים דרך אותהו אפליקציה או ליצור תרחיש הפעלה כרצונכם, שיפעיל רצף מכשירים לפי סדר מסוים שתקבעו מראש. לדוגמא: כשיוצאים מהבית ניתן לכוון את כיבוי התאורה, רפרוף התריסים או הפעלת האזעקה באופן אוטומטי, כך שלא צריך לעשות כל פעולה בנפרד ואין סיכוי ששכחתם להדליק או לכבות חלק מהמכשירים החשמליים שלכם. כשאתם הולכים לישון למשל, לא צריך לעבור בכל הבית לכבות את המכשירים השונים, אלא פשוט ללחוץ על הכפתור שמפעיל או מכבה את כל המערכות הנדרשות בלחיצת כפתור אחד, לפי הגדרתכם. 

מערכות בית חכם- זה חסכוני

מערכות הבית החכם חוסכות עבורכם עד 30% בהוצאות האנרגיה, אז  איך זה עובד? ראשית, אם כיוונתם את כל החשמל שיכבה כשאתם יוצאים מהבית, אין סיכוי שתשכחו אור דולק או מזגן פועל. שנית, המערכת, כשמה כן היא – - חכמה, וניתן לכוון אותה לזיהוי תנועה באזור מסוים וכיבוי החשמל באותו אזור במידה ולא מזוהה בו תנועה במשך פרק זמן מסוים. 

בית חכם מחיר לכל כיס

 הבית החכם של חברת פלמט אינו לעשירים בלבד. בעזרת השקעה סבירה באופן יחסי לסכומים אליהם התרגלתם לשמוע עד היום, תוכלו להפוך את כל הבית שלכם לחכם ואת החיים שלכם לנוחים, קלים וחסכוניים ממה שהיו עד היום. אמנם טווח המחירים של מערכות בית חכם הוא אכן גדול מאוד, בהתאם לרמת מורכבות המערכת, אך, כאמור, אין צורך להיות עשירים מופלגים כדי להפוך את הבית לחכם באמצעות המערכת המתקדמת של פלמט. התקנת מערכות חשמל נפרדות והצטיידות בשלט לתריס חשמלי, שלט לטלוויזיה ושלט לכל מערכת אחרת בבית תעלה סכום דומה, תסרבל את חייכם ולא תספק את הנוחות שמאפשרת המערכת החכמה של פלמט.   


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט