למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

סמארט הום - חשמל חכם לבית


מעוניינים לשדרג את הבית? 

הכירו את האפליקציה החכמה והמתקדמת שתדליק ותכבה לכם את האור והמזגן, את התנור, הטלוויזיה והתריסים החשמליים - והכל בלחיצה אחת פשוטה! הטכנולוגיה הפכה בעשור האחרון לחלק בלתי נפרד מאורח חיינו.
 אפליקציית סמארט הום
לכול אחד מאיתנו יש סמארטפון, אייפד, מחשב נייד וכיוצא בזה. ההתפתחות המשמעותית ביותר התרחשה אצלנו בסביבה הביתית. בכל בית ישנו שלל בלתי נדלה של מכשירי חשמל ואלקטרוניקה שנועדו לשפר את סביבת החיים ואופן ההתנהלות שלנו בתוכה. עם זאת, מרביתנו נדרשים להיות נוכחים באופן פיזי בביתנו לצורך ניהול אופטימלי של כל אותם המכשירים הללו, וזהו חיסרון לא קטן.
 
האפליקציה החדשנית עשתה לאחרונה "עלייה לישראל" והיא עכשיו גם בעברית! באמצעות האפליקציה אפשר כיום להפוך את הבית לסמארט הום-בית חכם בישראל שמנוהל ונשלט גם מרחוק מכל מקום ובכל זמן.
 

שליטה מוחלטת על כל המכשירים החשמלים בנגיעת טאץ' אחת!

אנשי המקצוע של חברת פלמט, הנחשבת לחברה המובילה בייצור ושווק מוצרים טכניים מתקדמים ומערכות בית חכם אלחוטי, מציינים שניתן להפוך כיום כל בית לסמארט הום, חשמל חכם לבית בעזרת אפליקציה חינמית חדשנית הניתנת להורדה בסמארטפונים וטאלבטים באמצעות מערכות ההפעלה של אפל ואנדרואיד כאחד.
 
בעבר ניתן היה להשתמש באפליקציה בשפות זרות בלבד, אך כיום היא נגישה גם בעברית או כל שפה אחרת, ומאפשרת ניהול ושליטה מוחלטת על כל המכשירים והמוצרים החשמלים בבית, על ידי נגיעה מעל למסך הטאץ'.
 
האפליקציה מאפשרת לתכנת ולהגדיר זמנים קבועים להפעלה וכיבוי של תריסים, אורות, תנורים, מזגנים, מאווררים ובקרה מרחוק על מגוון מכשירים נוספים כמו טלוויזיות ומחשבים, מערכות אזעקה ומערכות השקיה ממוחשבות, כך שגם שומרי השבת וגם הורים המעוניינים לפקח על ילדיהם ועל הבית מרחוק יכולים לעשות בה שימוש לכל צורכיהם.
 

אפליקציה ידידותית: אין צורך בהזמנת אנשי מקצוע או התקנת תשתית מיוחדת

מבית חברת פלמט מציינים שהמערכת נשענת על טכנולוגיית ZigBee, פרוטוקול לתקשורת אלחוטית בגלי רדיו, המתאפיינת בצריכת הספק נמוכה, זמני התחברות קצרים ושידור בקצב מהיר. טכנולוגיית ה- ZigBee משמשת גם לחיבור גלאים אלחוטי כמו גלאי תנועה ו\או גלאי עשן ואש, וכן לרשתות של חיישנים עסקיים וביתיים.
 
זאת ועוד, בעזרת האפליקציה ניתן לבדוק באופן קבוע ובכל רגע נתון אילו מבין המכשירים החשמליים דלוקים אצלנו בבית, דבר שעשוי לסייע משמעותית בחיסכון בחשמל, ואין כל ספק שהסמארט הום אוצר בתוכו מעטפת של יתרונות, הן באספקט הכלכלי והן בראייה האקולוגית.
 
מדובר, למעשה, באחת מהתוספות החסכוניות, היעילות והחכמות ביותר כיום לכל מי שדוגל באורח חיים "ירוק" ולכל מי שמעריך שימוש מושכל, חסכוני ונבון במשאבים. מומחים של חברת פלמט מוסיפים שניתן להוריד את האפליקציה ולעשות בה שימוש ללא כל צורך בהזמנת אנשי מקצוע או התקנת תשתית מיוחדת, היות והמערכת הנה בבסיסה אלחוטית ומופעלת דרך רשת האינטרנט. 

הגדרות האפליקציה נתונים לשינוי על ידי הלקוח, כך שהוא לא תלוי בטכנאי כזה או אחר (בניגוד למערכות אחרות) וגם אם בכל זאת הסתבכתם – אנו נותנים תמיכה טכנית מיידית ונעזור לכם בהגדרות מרחוק תוך זמן קצר.
 
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט