למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשת גלילה – כל היתרונות בהתקנת רשתות גלילה בבית

כל ישראלי מכיר את הדילמה של שינה בחדר עם חלון סגור, במחנק ליל קיץ חם, מול שינה בחלון פתוח והתמודדות עם יתושים מזמזמים ועוקצים. הפתרון הוא פשוט –רשתות לחלונות. מומחי חברת פלמט, המתמחה בשיווק ומכירה של אביזרים לחלונות ודלתות, מסבירים על הדרך הקלה ביותר להתמודד עם המטרד הקיצי – היתושים.

רשת גלילה - הפתרון למלחמת אדם ביתוש
מלחמות האדם נגד היתושים ארוכות שנים ומספר התכשירים שהומצאו כדי לדחות את היתושים הוא גדול ורב. הצבת עציצי גרנים בחלון, מריחת תכשירים על הגוף, מכשירים המפיצים ריח דוחה בבית, גלי קול שאמורים להרחיק את היתושים, מאווררי תקרה אימתניים, שימוש בארומתרפיה, ועוד. למעשה, אחד הפיתרונות שנותנים פיתרון מושלם לבעיה הוא התקנת רשתות נגד יתושים. בנוסף, הפעלת מזגן יכול לספק פיתרון טוב, אולם לא לכל אחד יש אפשרות להתקין מזגון בבית או שלא בהכרח רוצים או יכולים להפעיל מזגן קיים. רשתות לחלונות הן המוצר היעיל ביותר נגד יתושים וחרקים אחרים, והיחיד שבאמת מונע את כניסתם הביתה.
רשת גלילה

רשת גלילה שמתאימה לכל חלון
רשת נגד יתושים ניתן להתקין על כל חלון, וגם על חלק מהדלתות. חלונות הזזה או חלונות כנף, לכל חלון ניתן להתאים רשת. היום ישנו מגוון גדול של רשתות בשוק, רשתות פיברגלס בדרגות שקיפות שונות ובצבעים שונים הן אחד הפיתרונות הטובים ביותר, הן עמידות וחזקות ביותר ומגיעות ברוחבים שונים לפי הצורך. גם צורת התקנת הרשתות היום מגוונת: ניתן לקבע את הרשת למסגרת החלון, ולהוסיף לה מסגרת עצמאית שניתן להזיז בנפרד מהחלון והתריס, או לחברה למנגון ההופך אותה לרשת גלילה, הנפתחת ונסגרת עצמאית.

הקפדה על איכות
כדי להינות באמת מהתקנת רשתות לחלונות, עליכם להקפיד על איכות המוצר הנרכש ועל איכות ההתקנה. ניתן לקרוא לאדם שעוסק בתיקון תריסים שיכול להתקין את הרשתות בצורה טובה ותקנית, או להתקין בעצמכם במידה ויש לכם את הידע הדרוש. חברת פלמט מציעה גלילים של רשתות פיברגלס אפורות ושחורות.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט