למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

אוהבים קדמה? גלו את שלט חכם על סמארט הום


סביר להניח שכל מי שרכש בית חדש בשנים האחרונות או שהחליט לערוך בדירה שיפוץ כללי נחשף אל המושגים "מערכות בית חכם" ו\או "סמארט הום". מדובר במערכות חכמות המופעלות באמצעות שלט חכם אשר תוזמן מראש או לחלופין מנגנונים אוטומטיים מתקדמים.

 

אנשי המקצוע מבית חברת פלמט, המתמחה בפיתוח, ייצור, יבוא ושיווק מוצרים אלחוטיים ומערכות בית חכם בטכנולוגית ZigBee, מציינים שהטכנולוגיה חדרה בעשור האחרון אל התודעה הישראלית, והספיקה מאז להתפשט ולהפוך לטרנד עכשווי, שכן היא לא רק מקלה משמעותית בשגרת החיים היומיומית, אלא שהיא גם משדרגת מאוד את תחושת הביטחון והנוחות, ובנוסף מאפשרת שימוש יעיל, נכון ומבוקר במכשירים חשמליים, דבר שמוביל לחיסכון לא מבוטל בהוצאות חשמל.

 

לווסת ולנטר ממרחקים כמעט כל פעילות בבית מכל מקום ברחבי העולם

המשמעות של בית חכם היא שמרבית מהתהליכים החשמליים ניתנים, כאמור, ליישום בצורה פשוטה וקלה, אם בעזרת שלט חכם כמו שלט חכם לתאורה או לתריס חשמלי, ואם באמצעות מנגנון מתוזמן מראש, תוך שהמערכת מאפשרת שליטה מרחוק בכל המכשירים בבית וקבלת עדכונים שוטפים בכל עת ומכל מקום על מצבן של כל המערכות הטכנולוגיות שתוכנתו במערכת החכמה.

 

מבית חברת פלמט מוסיפים שניתן כיום ליישם את השליטה הנדרשת במכלול המערכות השונות גם באמצעות אפליקציה שאפשר להתקין בכל מכשיר סמארטפון או טאבלט באשר הוא, על ידי הורדת האפליקציה למערכת ההפעלה של אפל ואנדרואיד.

 

מערכות הבית החכם מאפשרות, הלכה למעשה, להפעיל או לכבות בלחיצת כפתור אחת את הטלוויזיה, המזגן, התריסים חשמליים, ואף להשקות את הגינה או להפעיל את שואב האבק הרובוטי, ובכך לווסת ולנטר ממרחקים כמעט כל פעילות בבית מכל מקום ברחבי העולם.

 

שיפור משמעותי באיכות החיים של נכים, מוגבלים וקשישים

הרבה מעבר לגימיק, לפינוק ולנוחות שבדבר, הטכנולוגיה של השליטה מרחוק באמצעות סמארטפון או שלט חכם כבר איננה שמור בלעדית לאלו המשויכים למאיון העליון, אלא הפכה נגישה וזמינה לכולם, ומערכות הבית החכם ניתנות כיום להתקנה או לשדרוג הן בבתים חדשים והן בבתים קיימים, בדרגות טכנולוגיות שונות ובטווח מחירים רחב, זאת ללא כל צורך בהכנת תשתית. 

 

מדובר בצעד לא רק למי שאוהב קדמה וצועד אל עבר העתיד בצורה חכמה, אלא גם יכולה לשפר משמעותית את איכות החיים של נכים, מוגבלים וקשישים. זאת ועוד, המערכת החכמה והמתקדמת אידאלית גם לשומרי המסורת והמגזר החרדי, ומהווה תחליף מושלם לשעון השבת המיושן שהנו מוגבל בפונקציות ובאפשרויות שהוא מספק.

 

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט