להזמנות ומידע - 054-4944512

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
הגעה בתיאום מראש בלבד

   

  מנועי תריסים חשמליים      שלטים לתריסים      מנעולם וצילינדר       בית חכם       ידיות ומוצרים נלווים       כלי עבודה       רשתות לחלונות     


שעון שבת לתריס חשמלי - בקר Wi-Fi לשליטה בתריס מהפלאפון

שעון שבת לתריס חשמלי - בקר Wi-Fi לשליטה בתריס מהפלאפון
שעון שבת לתריס חשמלי - בקר Wi-Fi לשליטה בתריס מהפלאפון

בקר איכותי מבוסס על טכנולוגית Wi-Fi תוצרת אירופאית המאפשר שליטה בתריס החשמלי מהפלאפון

אין צורך בשלטים - שליטה מהפלאפון ומהלחצן שבקיר בלבד

המוצר מגיע בשילוב עם אפליקציה חינמית (בשלב זה האפליקציה באנגלית בלבד)

הגדרת תזמונים לעלייה/ירידה של התריס (גם פתיחה/סגירה חלקית)

שעון שבת - תפעול קל ונוח במיוחד

הגדרת קבוצות לסגירה/פתיחה מרכזית של מספר תריסים יחד

צפיה דרך האפליקציה במצב התריס בכל זמן נתון

שליטה בתריס מכל מקום בעולם

ניתן להתקנה בשילוב עם כל מנוע סטנדרט (4 גידים) 

מאפשר נוחות ורמת ביטחון גבוהה

התקנה על ידי חיבורי חשמל סטנדרטיים

בצמוד למוצר מגיע דף הוראות בעברית מלאה

נמכר באישור משרד התקשורת

שנתיים אחריות

נתונים טכניים:
1000 וואט
5 אמפר
220 וולט
מידות הבקר: 39X42X24 מ"מ
מק"ט : 14670
נותרו עוד 99978
כמות
מחיר: 430
facebook imagegoogle imagetwitter imageemail image

פלמט מייבאת ומשווקת בקר מתקדם לתריס חשמלי תוצרת אירופאית שמבוסס על רשת Wi-Fi ומאפשר לנו לבצע מספר רב של פעולות שעשויות לעזור לנו בחיי היום יום. המוצר מאפשר שליטה בכל תריס חשמלי מהפלאפון. מדובר בבקר לתריס חשמלי בגודל קטן במיוחד (כ-40 מ"מ), ניתן לחברו לכל מנוע סטנדרטי שקיים היום בשוק (מנוע עם 4 גידים). אין צורך בשימוש במרכזיה, מודם או כל אביזר נוסף. הבקר עובד בצורה עצמאית ונדרש רק שתהיה רשת אלחוטית במקום שבו הוא מותקן.

הבקר מיוצר באירופה ונמכר בישראל באישור משרד התקשורת - מתאים לשימוש בבנייני מגורים, בתים פרטיים, מוסדות, בנייני משרדים ועוד (ניתן לשימוש בשדרוגים למבנים קיימים ובניה חדשה).

 

בסיום חיבור הבקר למנוע של התריס החשמלי, יש להוריד את האפליקציה המתאימה WBOX (ללא עלות נוספת) ולאחר מכן מתאפשרת שליטה מהפלאפון בתריס עם מספר פונקציות משמעותיות שהופכות את התריס לחכם ואת חיי היומיום לנוחים ופשוטים יותר.

 

חלק מהאפשרויות הקיימות:

 ​1. הגדרת תזמונים וקביעת שעון שבת לתריס החשמלי. כלומר, קביעת תזמונים לתריס החשמלי ללא הגבלה של ימים או שעות – כולל אפשרות ייחודית להגדרת פתיחה/סגירה חלקית של התריס החשמלי. קביעת ההגדרות נעשית בקלות ובפשטות מהאפליקציה. ניתן תמיד לבצע שינויים. ניתן להגדיר שעון שבת לתריס חשמלי בודד או לקבוצת תריסים יחד. לדוגמא, ניתן להגדיר בשעה מסוימת סגירת כל התריסים החשמליים בחדרי השינה ולאחר חצי שעה ניתן להגדיר סגירת התריסים החשמליים בסלון ובמטבח.

 2. פתיחה וסגירה של התריס החשמלי בזמן אמת מהפלאפון מכל מקום בעולם (מלאה וגם חלקית). כמו כן, ניתן לראות באפליקציה את מצב התריס החשמלי בזמן אמת – באיזו מידה הוא פתוח או סגור.

 3. הגדרת נקודה מועדפת לכל תריס (נקודת MY). כלומר, בלחיצה אחת ניתן להביא את התריס החשמלי לנקודה מועדפת שתבחרו. לדוגמא, סגירת כ-80% מהתריס החשמלי והשארת פתח אוורור קטן.

4. הגדרת קבוצות לפתיחה/סגירה מרכזית של מספר תריסים. ניתן להגדיר מספר קבוצות בבית, לדוגמה, לפי חדרי שינה, או כל חלל אחר בבית.

5. ניתן לצפות בסטטוס התריס החשמלי בכל מקום ובכל זמן מהאפליקציה.

6. לחצן התריס שבקיר ממשיך להיות פעיל (עובד במקביל לבקר). תמיד תוכלו לשלוט בתריס בצורה הרגילה – דרך הלחצן, כך שלא חייבים לתת גישה לאפליקציה לכל אחד, והתפעול הרגיל והיומיומי נשמר.

7. ניתן להוסיף שלט Wi-Fi מתקדם למערכת, כך שאם הפלאפון לא לידכם או שהסוללה בו התרוקנה, ניתן דרך השלט לשלוט בתריס חשמלי בודד או בקבוצת תריסים.


עגלת
קניות

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט