למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקון תריסים חשמליים

 

כיום, אין כמעט מבנה, חלל עבודה או חלל מגורים מבלי שיהיה לו שימוש כלשהו בתריסים. בעבר היו אלו לרוב תריסי רפפה מפלסטיק הניתנים להנעה על צירם באמצעות ידית, או לחלופין תריסים קבועים במסגרת חלון שאותם קיימת אפשרות לסגור או לפתוח בשלמותם.

 

בעידן הנוכחי נעשה שימוש רב בתריסי הצללה המהווים תחליף לוילון, על מנת לווסת את כמות האור הנכנס אל החדרים, וכן תריסי גלילה חשמליים לסגירת מרפסות וחלונות גדולים. נהוג כיום לשלב בבנייה בסטנדרטים גבוהים מגוון רחב של תריסים מתקדמים מסוגים שונים בשילוב חומרים נוספים שהשכיח שבהם הוא אלומיניום, הניחן במעלות רבות כמו בידוד תרמי, עמידות חוזק ואסתטיות.

 

יחד עם זאת, היות ומדובר במנגנון חשמלי, עשויים להיווצר בתריסי הגלילה החשמליים תקלות שונות שאינן אופייניות למנגנונים הידניים ועולה הצורך בהזמנת איש מקצוע לשםתיקון תריסים.

 

 

תיקון תריסים - תקלות שכיחות

 

חשוב להדגיש כי ניתן לבצע תיקון תריסים חשמליים באופן עצמאי, אך יחד עם זאת נדרשת לצורך זה רקע בתחום והדרכה מסודרת, או לחלופין להזמין בעל מקצוע מיומן מטעם החברה שסיפקה את המוצר, זאת בכדי להבטיח תיקון תריס מהימן, מקצועי ואחראי. בין אם הדבר נוגע אל תיקון תריסים חשמליים תל אביב , ירושלים, חיפה או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, מומלץ תחילה לנסות ולפנות אל שירותיה של החברה אשר סיפקה לכם את התריסים.

 

התקלות הנפוצות המצריכות תיקוני תריסים הינן לרוב מנוע או בקרים מתוכנתים שחדלו לעבוד, נתק בשלבי התריס או חבל שנקרע. חשוב לציין כי יצרני המנועים מעניקים לרוב אחריות בת מספר שנים על מנועיהן, ועל כן מומלץ לבדוק אם האחריות עדיין בתוקף בטרם מזמנים את בעל המקצוע.

 

 

חברת פלמט- פתרונות הצללה מתקדמים

 

אחת הדרכים להבטיח שלא לזמן איש מקצוע לצורך תיקון תריסים היא לרכוש את המוצר אצל חברה אמינה ובעלת מוניטין, ואחת החברות המובילות בענף ההצללה לבית היא חברת פלמט אשר חולשת על תחום הייצור והפרזול של מוצרים טכניים עבור תעשיית האלומיניום מעל לחמישה עשורים.

 

מחלקת הפיתוח של החברה מוגדרת כפורצת דרך בנישת התריסים כשמערכת הצללה מדגם Palma נרשמה כפטנט מהפכני ומהווה את אחד מן הפתרונות האיכותיים ביותר בתחום. במבחני הבקרה מטעם החברה הוכח שניתן לתפעל את המערכת כ- 32,000 מחזורי פעילות באופן רצוף, כשהמשמעות בחיי היומיום היא שנים רבות של הנאה מוחלטת מהמוצר ראש שקט מדאגות.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט