למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקון תריסים בשיטת עשה זאת בעצמך

ברוב הבתים במדינת ישראל קיימים תריסים, מכל מיני סוגים. וכמו כל דבר אחר, תיקון תריסים נדרש לעיתים כיוון שגם תריסים מתקלקלים. לפעמים מדובר בתקלות שניתן לפתור בקלות לבד, ולפעמים זקוקים למעט הדרכה בנושא. למעשה, את רוב התקלות הבסיסיות תוכלו לתקן לבד אם רק תדעו כיצד. 

מצא את ההבדלים

ישנם סוגי תריסים שונים : תריסים חשמליים או ידניים, תריסי גלילה או הזזה, תריסי רפרפות, תריסי שלבים, תריסים מאלומיניום או מפלסטיק ועוד. בכל סוג תריס יש לטפל בצורה מעט שונה, וכדאי לשים לב לכך. 

תיקון שלבי התריס

תיקון תריס,כאמור, יכול להיות פשוט. אם שלב מהתריס נפל, או שמצאתם תושבות מתפוררות, ניתן לרכוש חדשים בחנויות שונות של חומרי בניין ורשתות עשה זאת בעצמך. כדאי לדעת את המידות הנכונות ולרכוש את החלקים המדויקים, כדי שיתאימו לתריס. חיבור השלב או התושבת חזרה למקומם הוא פשוט ומצריך רק מעט הגיון טכני. כאשר רוכשים תושבות, כדאי להעדיף את התושבות מהניילון על פני הפלסטיק ולרכוש את התושבות הפחות זולות, שהן יותר איכותיות. 

היה מנוע

למרבה הפלא, גם תקלות במנועים חשמליים ניתן לפתור לעיתים בצורה עצמאית ואין צורך להזמין מומחה מיוחד המתמחה בתיקון תריסים חשמליים תל אביב או משהו דומה. תיקון המנוע אפשרי גם בתריסי גלילה פלסטיק וגם בתריסי גלילה אלומיניום כיוון שהמנוע זהה. חפשו שרטוט של המנוע ובדקו קודם כל האם ישנה סתימה כלשהי שניתן לאתר או משהו שנתקע במנוע וניתן להסירו בקלות. בחברת פלמט, לדוגמא, המתמחה בתיקוני תריסים מכל הסוגים, מעניקים הדרכה קצרה לגבי החלפת המנוע החשמלי במקרה הצורך, ויכולים לשלוח מנוע חשמלי חדש עד ביתכם. הפירוק וההרכבה פשוטים לכל מי שיש לו חוש טכני בסיסי ולא תמיד יש צורך להוציא סכומים לא מבוטלים על תיקון תריסים מקצועי. 


לא הכל אפשר לעשות לבד

כמובן שישנן תקלות שלא ניתן לפתור לבד. אם יש לכם בקרים מתוכנתים, למשל, בתריס, והם מתקלקלים, כמראה שבכל זאת תצטרכו להיעזר בשירות תיקון תריסים מקצועי. הדבר נכון גם בהחלפת תריסי אלומיניום או במקרה של רצועות קרועות, אך, כאמור, כדאי לברר קודם כל את מהות הבעיה ולבדוק כיצד ניתן לפתור אותה לבד, בחיסכון גדול של זמן וכסף. 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט