למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקוני תריסים חשמליים- מהן התקלות השכיחות?

תיקוני תריסים חשמליים עשויים לנבוע ממגוון תקלות רחב, כשהשכיחות שבהן הן מנוע או בקרים מתוכנתים שפסקו מלעבוד, נתק בין שלביו של התריס או חבל שנקרע. חשוב לדעת שמרבית יצרני המנועים מספקים אחריות בת חמש שנים על המנוע, כך שבנסיבות בהן התקלה נובעת מכשל במנוע מומלץ לבדוק אם האחריות על התריסים עדיין בתוקף.

 

באופן עקרוני, הפרש העלויות בין תיקון תריס חשמלי לבין תיקון תריסי גלילה בעלי המנגנונים הידניים עשוי לנבוע בשל הצורך לתקן או להחליף את המנוע המשמש כפריט מרכזי בתריס החשמלי. ראוי לציין כי גודלו של המנוע תלוי במשקל התריס, וככל שהמנוע גדול יותר כך גם באותו היחס עלויות התיקון תהינה גבוהות יותר.

 

 

תיקוני תריסים חשמליים- שיקולים מנחים לבחירת המנוע

 

שלושת השיקולים המרכזיים אשר מנחים כל אחד מאיתנו במהלך בחירת המנוע עבור התריס החשמלי הם המחיר, ההתאמה אל משקל התריס והמותג. כמו בכל מוצר אחר, ישנם מותגים ידועים ומוכרים, שמאחריהם עומדות יצרניות מהימנות שתדאגנה לטפל בלקוחותיה בכל מקרה של תקלה, בעוד שיישנן יישנן יצרניות רבות עלומות שם, וכך הדבר נכון גם בנוגע אל רכישה או תיקוני תריסים חשמליים.

 

במידה והחלטתם לרכוש תריסים חשמליים, מוטב שתדעו כי חברת פלמט מהווה את אחת החברות המובילות בענף ההצללה לבית, ונחשבת לפורצת דרך בזכות פתרונות ההצללה הייחודיים והמתקדמים שלה, וכן בשל בקרת המוצר הקפדנית שנערכת במחלקת הפיתוח של החברה.

 

במבחני הבקרה שנערכו מטעם החברה נמצא כי המערכת פועלת בצורה רציפה ומושלמת במשך 32,000 מחזורי פעילות וללא כל תקלות, כשמשמעות היא שנים רבות של ראש נקי מדאגות והנאה מלאה מן המוצר.

 

 

תיקוני תריסים חשמליים

 

תקלות נפוצות נוספות המצריכות תיקוני תריסים הן רצועות שנקרעו ונתק בין שלביו של התריס. תיקון תריסים בנסיבות הללו הינו לרוב פשוט, וללא הפרשים משמעותיים בעלויות התיקון בין תריסים קטנים לעומת תריסים גדולים. רצועות נוטות לרוב להיקרע בנקודת החיבור שבין המוט עליו התריס מתגלגל לבין התריס עצמו, כשהדבר עשוי לנבוע משימוש בלתי נכון בתריס כגון חפצים אשר חסמו את נתיבו של התריס בעת הפעלתו.

 

נתק בין שלביו של התריס נובעת בעיקר בשל חלוקת העומס המשתנה בין השלבים ושכיחה פחות בתריסים בעלי שלבים מאלומיניום.

 

בשורה תחתונה, במידה והחלטתם לשדרג את איכות חייכם ולרכוש תריסים חשמליים, מומלץ לפנות אל חברה מוכרת, אמינה ובעלת מוניטין, שמוצריה איכותיים והיא המעניקה אחריות על מוצריה. במקרה של תקלות יש לפנות אל החברה אשר ספקה את המוצר לצורך התיקון, על מנת להבטיח כי איש המקצוע שהזמנתם הינו מנוסה, אמין ובעל ניסיון.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט