למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

כל היתרונות של תריסי גלילה חשמליים

הפתרון היעיל והבטוח ביותר הקיים כיום לפתיחה וסגירה של חלונות ופתחים שונים הוא תריסי גלילה חשמליים, בין אם מדובר בחלון הבית או בכניסה לחנות שיש לנעול אותה היטב בלילה. מומחי חברת פלמט, המתמחה בהתקנה ותיקון תריסים מכל סוג, מסבירים על היתרונות של תריסי הגלילה. 

איך זה עובד

תריסי גלילה יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים ומורכבים ממנגנונים שונים, אך המשותף לכולם הוא החוליות המורכבות כך שניתן לגלול אותן, רוב תריסי הגלילה החשמליים עשויים אלומיניום או תרכובת מתכת אחרת. תריסי גלילה ידניים לבית ניתן למצוא גם מחומרים אחרים כמו עץ או פלסטיק. מנגנון הגלילה של התריס הוא העיקר של כל תריס גלילה. מנגנון גלילה ידני רלוונטי כאשר מדובר בפתחים קטנים יחסית (כמו חדרי שינה בבנין רב קומות), ופחות כאשר מדובר בפתח בית עסק הדורש התקנת תריס גדול יחסית ההופך אותו לכבד מאוד או בויטרינה בסלון. 

למה דווקא אלומיניום

האלומיניום הפך לאחד החומרים הנפוצים ביותר בתחום הבנייה בשל מספר יתרונות בלתי מבוטלים שהוא זוקף לזכותו. האלומיניום הוא מתכת קלה בעלת משקל סגולי נמוך, חזקה ביותר ובעלת עמידות גבוהה בפני כל הנזקים האפשריים. השימוש באלומיניום מאפשר ליצור חוליות דקות ואחסון יעיל וחסכוני של התריס הגלול. מחירו הנמוך של האלומיניום סוגר את רשימת היתרונות.  

קלקולים ותיקונים

תיקון תריס הוא שירות שנדרש מפעם לפעם, עבור כל תריס שלא יהיה. התריסים הידניים אמנם קלים יותר לתיקון מאשר התריסים החשמליים, אך הם גם מתקלקלים הרבה יותר. כחברה שמספקת אביזרים לתיקון תריסים אנו מתייבים לספק אביזרים איכותיים עד לפתח ביתיכם לכל הארץ, החל ממשלוח של אביזרי פלמט עבור תיקון תריסים חשמליים תל אביב ועד לכל אזור אחר בישראל. 

מחיר מול תועלת

כמו במקרה התיקון, גם הרכישה וההתקנה של התריס החשמלי יקר יותר מרכישה והתקנה של תריס ידני בשל הוספה של מנוע לתריס חשמלי. אולם, התועלת המופקת מהפעלת תריסי גלילה חשמליים, קלות הפעלתם ועמידות התריס לאורך שנים רבות, הופכים את ההשקעה למשתלמת ביותר. 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט