למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מיגון הבית עם מוצרי פלמט – אמצעים לשמירה על בטיחותכם האישית

 אז מה צריך לעשות כדי לשפר את בטיחות הבית? כאן תמצאו מספר מוצרים פשוטים אך מתוחכמים שלא בטוח שחשבתם עליהם קודם:

שדרוג תריסים באמצעים שונים

מוצרים רבים מהווים אלמנטים פרקטיים ומעוצבים, ממנורות ירח מעוצבות על ידי חלום חרוט ועד שטיחים ארוגים בעבודת יד מחברה מוכרת. אך כאשר קיים צורך לשלב בין פרקטיקה ויופי לבין בטיחות ומיגון ביתי, מומלץ לשלב מספר פתרונות נוספים.

אחד מהם הוא מנוע לפתיחה וסגירת התריסים שבביתכם, חשמלי או ידני לפי בחירה. ליכולת הפתיחה והסגירה מתווספת האופציה לשלב בקרים מתקדמים שמונעים פריצה. בנוסף, התקנת רשתות לחלונות הבית תספק לכם שקט נפשי מוגבר מפני לכלוך שנע בסביבה וכמובן מזיקים שונים כמו יתושים וזבובים, כל זאת מבלי לפגוע במראה המעוצב והאיכותי.

טכנולוגיית בית חכם

בית חכם נחשב כיום לאמצעי ההגנה והבטיחות המתקדם ביותר בסביבת המגורים. באפשרותכם לקבל שליטה מוחלטת בכל מנגנוני הבית מתוך הסמארטפון, גם אם אינכם נוכחים באותו הרגע בתוך הבית: הפעלה וכיבוי של המיזוג, התאורה, התריסים, דוד החשמל ועוד, לללא צורך בתשתית מיוחדת. בהתאמה, ניתן לשלב אמצעי מיגון לנעילת דלתות וחלונות באופן חשמלי שיופעל בעת הצורך ולמנוע באמצעותו כל סכנה מיותרת.

מנעולים עם צילינדר

חלק בלתי נפרד מביתכם הוא פונקציית נעילת הדלתות. מעבר למפתחות שברשותכם, תוכלו להתקין על הדלתות מנעולי צילינדר מסוגים שונים, על מנת לשפר את מיגון הבית והימנעות מכניסת גורמים לא רצויים לחדרי הבית, דלת הכניסה או מקומות נוספים כמו השער החיצוני, מחסן בגינה ועוד. מנעולים אלו מתאימים גם למקומות רגישים, כמו מיגון חצר של גן ילדים או הקצאת מקום אישי יותר לחיות המחמד.

ידית לדלת הכניסה

מעבר להיותה אמצעי דקורטיבי ורכיב בלתי נפרד מדלתות הבית, הידית מסוגלת גם למנוע פתיחת דלתות מבחוץ או לווסת כניסה ויציאה באמצעות ידית כפתור, או פתרון למשיכת הדלת, ללא צורך בכיפוף מטה של הידית. אם הדלת שלכם עשויה מחומר רגיש יותר כמו עץ או זכוכית, ניתן להתאים לה ידיות הכוללות פתרונות מתאימים.

מחזיר דלת

מחזירי דלתות מאפשרים לדלת להישאר סגורה באופן קבוע, מה שהופך להגנה מפני סכנות בטיחות שונות, כמו שריפה שמתרחשת בסמוך. מחזירי הדלתות ממוקמים סמוך לצירי הדלת ככל שקיים צורך להקטין את השימוש בכוח לצורך הסגירה המוחלטת. המחזירים מאפשרים סגירה אוטומטית, עדינה וללא טריקה, כך שגם הסוגרים והפותחים אותה יימנעו מסיכון אישי.

כלי עבודה

אם דרושים לכם תיקונים קטנים בבית, תוכלו להשתמש במגוון חומרים ואביזרים שישמרו את תחזוקת הבית. פטישים, סכינים יפניות וגם חומרי איטום הם חפצים חשובים בכל בית, שניתן להשתמש בהם לפי הצורך, כאשר נחשף ליקוי או מפגע שמצריך טיפול מיידי.
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט