למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקון תריסים על ידי גורם מהימן ומקצועי

 
תריסים חשמליים הינם הטרנד המוביל כיום בכל הנוגע אל עיצוב הבית. בעידן המודרני שבו הכול מתבצע בלחיצת כפתור פשוטה, לא היה כל צל של ספק שהקדמה תשפיע גם בתחום.
התריסים החשמליים מהווים פתרון קומפקטי במיוחד והם לרוב דקורטיביים מאוד ותורמים משמעותית לעיצובו של חלל הבית.
 
ואולם, מכיוון שהתריסים החשמליים כוללים גם מנגנון חשמלי, עשויות להתעורר בעיות ותקלות שאינן מתעוררותבאותם תריסי גלילה הידניים המאפיינים את הדור הישן.תיקון תריסים בנסיבות של תקלה מצריך הזמנתו של בעל מקצועמיומן ובעל ניסיון, ומוטב אף שיתבצע באמצעות אותה החברה שסיפקה את המוצר, זאת בכדי להבטיח שאכן אותו השירות של תיקון תריס חשמלי מתבצע בידי גורם מהימן ומקצועי.
 
 
תיקון תריסים - התקלות הנפוצות
 
יישנן מספר תקלות שכיחות המצריכות תיקון תריסים כמו קלקול של מתג ההפעלה, שעשויה להיות קשורה אל השלט של התריס או אל בקרים מתוכנתים אשר שחדלו מלתפקד.
 
חשוב לדעת במהלך הזמנתו של איש המקצוע מטעם החברה אשר סיפקה את המוצר לצורך תיקוני תריסים, שלרוב עומדת האחריות הנוגעת לשלטים ובקרים מתוכנתים על שנתיים, בעוד שהאחריות על מנועים לתריסים חשמליים עומדת בקרב מרבית החברות על חמש שנים.
 
אחת התקלות הנפוצות הנוספות היא נתק בין שלבי התריס העליונים לבין שלביו התחתונים בעקבות חלוקת העומס שאינה זהה בין השלבים. תקלות נוספות עשויות לנבוע מכשל בסיבוב מנגנון הגלילה אשר נמצא בארגז התריס, פיוז (נתיך) אשר קפץ בשל קצר חשמלי או חבל שנקרע.
 
 
חברת פלמט-  מערכת הצללה פורצת דרך בתחומה
 
במקרה ועולה החשד כי התריס אינו פועל בעקבות קצר חשמלי, יש לנסות ולהרים את הנתיך ולבחון אם מנגנון התריס שב לפעול בטרם מזמינים איש מקצוע לצורך תיקון תריסים חשמליים.
 
יחד עם זאת, השיטה היעילה והבטוחה ביותר להימנע מהצורך בהזמנת איש מקצוע חדשות לבקרים לצורך תיקון תריסים היא רכישת התריסים החשמליים בחברות מוכרותובעלות מוניטין בלבד, חברות המעניקות אחריות על המוצר ומספקות מענה מקצועי ואנשי מקצוע מיומנים, שלא יהססו להגיע אליכם הביתה בין אם זהו תיקון תריסים בירושלים , תל אביב, חיפה או בכל מקום אחר ברחבי הארץ.
 
מן החברות המובילות בענףההצללה לבית היא חברת פלמט שהשיקה לאחרונה מערכת מתקדמת, המוגדרת כפורצת דרך בתחומה. מערכת המתקדמת נרשמה אף כפטנט ישראלי בזכות מעטפת של יתרונות ייחודיים המבטיחים ראש שקט לאורך זמן, עם סבירות נמוכה במיוחד לתרחיש של תקלות המצריכות הזמנת איש מקצוע לצורך תיקון תריס חשמלי זה או אחר.
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט