למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תריסי גלילה כפתרונות ההצללה מיטביים

תריסי גלילה הינם מבין סוגי התריסים הנפוצים ביותר בישראל, וניתן לפגוש אותם בבתים ומשרדים רבים, אם פשטותם הרבה ונוחות תפעולם, ואם בגלל הפונקציונאליות שהם ממלאים ועלותם הנמוכה בהשוואה אל התריסים האחרים.

 

יישנם תריסי גלילה מתכת, מעץ או מפלסטיק, והם מופעלים על ידי שליטה חשמלית או ידנית, באמצעות כבל שנמתח במטרה לכוונן את התריסים בהתאם למידת האור המבוקשת. תריסי הגלילה מעניקים פתרונות ההצללה מיטביים כנגד חדירת קרני השמש, גשם ואבק, ומספקים גם הנאה מאינטימיות ופרטיות מרביים.

 

קיים בארץ מבחר עצום של תריסי גלילה, וניתן למצוא אותם בשלל חומרי גלם, עיצובים וגוונים, עובדה המאפשרת שילוב מושלם עם הקו העיצובי של המרחב. בעידן העכשווי המתאפיין בהתייעלות, קידמה ונוחות תפעול, אפשר להבחין שקיימת מגמה של מעבר אל השימוש בתריסי הגלילה החשמליים, המופעלים על ידי שלט רחוק או בקרים מתוכנתים.

 

תריסי גלילה חשמליים- כבר לא מוצר מותרות השמור לעשירון העליון בלבד

תריסי גלילה חשמליים נחשבו בזמנו כמוצר מותרות שהשימוש בו שמור לעשירון העליון בלבד. כיום משמשים התריסים הללו את נחלת הכלל הן בעקבות הקדמה הטכנולוגית והעלייה הגלובלית ברמת החיים והן בעקבות ירידת מחיריהם.

 

התריסים החשמליים כוללים מנוע חשמלי כאשר גודל המנוע הינו נגזרת של גודל התריס שהוא אמור לגלול ומשקלו. במידה והחלטתם לרכוש גם אתם תריסים חשמליים, מומלץ לבצע את הרכישה אצל משווקים מוכרים בעלי מוניטין זאת במטרה להבטיח מוצר איכותי עם אחריות עבור הרכיבים השונים, וכן מענה ושירות מקצועיים במקרה של תקלה או כל בעיה טכנית אחרת, בהם ישנו הכרח בביקור של איש מקצוע מנוסה לצורך תיקון תריסים.

 

באופן עקרוני, חשוב לדעת כי עלותו של תיקון תריס חשמלי הינו פעמים רבות נגזרת של גודל המנוע ומשקל התריס.

 

חברת פלמט- מעטפת של יתרונות בלחיצת כפתור אחת

אחת החברות המובילות כיום בתחום פתרונות ההצללה היא חברת פלמט המאפשרת הנאה ממעטפת של יתרונות בלחיצת כפתור אחת.

 

מדובר במערכת של תריסי גלילה מסוג Palma אשר נרשם כפטנט ישראלי מהפכני מטעם החברה בזכות מנגנון הנדסי המאפשר התאמה מלאה אל תנאי מזג האוויר החיצוניים, ובכך ליהנות מניהול האקלים, וויסות עוצמת האור הטבעי וכמות האוויר בבית לצד חיסכון משמעותי באנרגיה. המערכת מאפשרת כוונון אופטימאלי של שלבי התריס עד לדרגת התאורה המבוקשת.

 

התריסים משמשים גם כסורגי בטיחות, ומונעים כל אפשרות לדחיפת התריסים כלפי מעלה במטרה לפותחם או עקירתם של השלבים. מבחני הבקרה שנערכו מטעם מחלקת הפיתוח של החברה נמצא כי מערכת התריסים הצליחה לפעול במהלך 32,000 מחזורי פעילות בתקינות מוחלטת, ועובדה זו מבטיחה ללקוח הנאה מוחלטת מהמוצר ו"שקט תעשייתי" לאורך זמן.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט