למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

הכל על תריסי גלילה

תריסי גלילה הם חלופה אלגנטית ונאה יותר לתריסי ההזזה הסטנדרטים. כמו כל תריס, מאפשרים תריסי הגלילה להחשיך את החדר או להאירו במידת הרצוי על ידי צמצום צפיפות השלבים והרמתם או הורדתם, והם נוחים מאוד לשימוש. אנשי המקצוע של חברת  פלמט, העוסקת ביצור, יבוא ושיווק אביזרים לתריסים מכל סוג, מספרים כל מה שצריך לדעת על תריסי הגלילה. 

חומרי גלם ופרטים טכניים

אם פניתם אל מעצבת פנים במרכז תוכלו לדעת כי תריסי גלילה יכולים להיות מפלסטיק או מאלומיניום, ישנם גם תריסי עץ ותריסים מחומרים דמויי עץ.  תריסי האלומיניום הם התריסים החזקים ביותר, והם עמידים בפני רוב הנזקים האפשריים. יחד עם זאת, כל עוד מדובר בתריס חשמלי, יש לנהוג מעט בזהירות בעת הפתיחה והסגירה, כדי להימנע עד כמה שאפשר מתקלות ובצורך בשירותי תיקון תריסים. כדאי גם לדעת שתיקון תריס חשמלי עשוי להיות מורכב ויקר יותר מתיקון תריס ידני. התריס הגלול מאוכסן בארגז ייעודי בחלקו העליון של החלון, קיימים גם ארגזים סמויים ששומרים על מראה אלגנטי יותר (הארגז לא בולט בתוך הבית אלא מוסתר בתוך הקיר). כידוע, בלחיצת כפתור (מתג קפיצי) ניתן לשלוט בתריס.
 

אור וצל

כפי שכבר ציינו בתחילה, תריסי הגלילה מאפשרים שליטה מלאה בכמות האור והצל בתוך הבית, כמו גם בזרימת האוויר פנימה, על ידי שליטה בצפיפות השלבים, עד כדי גלילה מלאה של התריס למעלה, כשהחלון נשאר חשוף לחלוטין. כמובן שהתריס מאפשר לא רק הכנסת אור ואוויר אלא גם בידוד והסתרה במקרה הצורך. לדוגמה, שימוש בתריסי הגלילה בחללים פנימיים של משרדים.

יתרונות  נוספים של תריסי גלילה

אחסון תריס הגלילה בארגז התריס מאפשר חיסכון של מקום.
תריסי גלילה נראים טוב יותר מאשר תריסי ההזזה הסטנדרטים. 
תריסי הגלילה נוחים לשימוש, עמידים ובטוחים.
ניתן למצוא את התריסים במגוון רחב של חומרים וגוונים, כך שניתן לשלב אותם בכל חלל בבית בצורה אופטימלית.
הקידמה והטכנולוגית מאפשרת להתאים לתריסי הגלילה החשמליים בקרים מתוכנתים, מפסק או שלט רחוק, ואף להגדיר את הפעלתם דרך מכשירי הטלפון הניידים או מהרכב (חיבור למערכת בית חכם). 
השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט