למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשתות גלילה או הזזה, העיקר שאין יתושים


אם יש נושא שיחה שסביבו ניתן להתאחד בישראל בדיעה אחת, ללא ויכוחים כמעט, זה נושא היתושים והתקנת רשתות גלילה. כולם מסכימים שהיתושים מהווים מטרד בלתי נסבל, והויכוחים יכולים להיסב סביב שיטות המניעה השונות הקיימות, החל ממריחת חומרים שונים ומשונים וכלה במיזוג תמידי של הבית הסגור הרמטית. מומחי חברת פלמט, המייצרת כבר למעלה מ-30 שנה מוצרי פרזול לחלונות ועוד, מסבירים על השיטה הבטוחה ביותר למניעת כניסתם של יתושים הביתה - רשת נגד יתושים.


להיעקץ או לא להיעקץ

אף אחד אינו אוהב להיעקץ על ידי יתושים, וכל קיץ כולנו מבלים בניסיונות להימנע ממפגשים לא נעימים עם יתושים ובהשוואת עקיצות שלא הצלחנו לחמוק מהן. אז נכון שהשיטה של סגירת הבית באופן הרמטי והפעלת מזגן למשך שלושה או ארבעה חודשים רצוף עובדת מצוין ואף יתוש לא ייכנס פנימה, אך הרעיון לא לאוורר את הבית, לא לרענן את החמצן שבו וכו' אינם מוצלחים ויכולים להוות קרקע פורייה לשגשוג חיידקים שונים ומחלות ולחשבון חשמל מנופח. בדיוק בשביל זה המציאו רשתות נגד יתושים.


רשתות לבית

סוגי הרשתות הזמינים לבית הם רבים, אך הרשתות הנפוצות ביותר והמוצלחות ביותר הן רשתות המתכת העדינות. אמנם, אין להישען על הרשת ונדרשת עדינות בהתעסקות איתן כדי שלא יקרעו, אך ככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך הרשתות חזקות יותר, והיום מיוצרות רשתות מתכת חזקות ועמידות למדי. יתרונן של רשתות המתכת הוא בקלות ההתקנה והאחזקה האפסית שהן דורשות, מחירן הנוח , ובעיקר העובדה כי היתושים אינם יכולים לחדור דרכן. נציין את המובן מאליו ונוסיף כי יש לסגור ברשתות את כל הפתחים בבית, כולל דלתות הפונות ישירות החוצה.


סוגי רשתות

הרשתות מתחלקות לשני סוגים עיקריים: רשת קבועה המתחברת לפרופיל החלון, או רשת שניתן לסגור ולפתוח לפי הצורך. רשתות נפתחות ישנן רשתות גלילה, רשתות הזזה ורשתות כנף. רשת כנף מותקנת, למעשה, על חלון נוסף, שאפשר לפתוח ולסגור כמו חלון רגיל. רשתות הזזה, כשמן כן הן, והן נדחפות הצידה על מסילה. רשת גלילה, כמו תריסי גלילה,  היא רשת המאוחסנת בתיבה מעל החלון ונפרשת לפי הצורך, כך שאינה מפריעה בשום צורה ואינה נראית לעין כאשר היא גלולה בתיבה.
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט