למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשתות לחלונות כפיתרון אולטימטיבי למכת היתושים

מכת היתושים ושאר המעופפים למיניהם בעונת הקיץ הינה תופעה נפוצה ומוכרת בארצנו. רובינו מעוניינים לאוורר מעט את הבית בימות הקיץ הלוהטים, אך מנגד נמנעים מלעשות זאת, על מנת שלא להיעקץ על ידי היתושים, בנוסף לזמזום הטורדני בלילה כמו גם החשש מחדירת המקקים מבעד לחלון. 

הפתרונות הנפוצים כוללים אטימה הרמטית של כל הפתחים בבית והדלקת המזגן, וכן שימוש בתרסיסים וכימיקלים למיניהם דוחי חרקים ויתושים בפרט. השימוש במזגן הינו פיתרון יקר שעשוי להסתכם במאות שקלים מידי חודש בתקופת הקיץ, בנוסף למחסור בתחלופת האוויר, וזרימה של אוויר נקי מבעד לחלונות. 

התרסיסים והחומרים למריחה על הגוף או לפיזור ברחבי הבית באמצעות מכשירים חשמליים באמצעות טבליות או נוזל נשענים, כאמור, על כימיקלים ופעילותם לעתים מוגבלת. אחד הפתרונות האולטימטיביים היעילים ביותר הוא רשתות לחלונות, פתרון פשוט, חסכוני ויעיל אשר מבטיח הנאה ממשב רוח מרענן בכל שעות היום והלילה.

רשתות לחלונות- התקנה עצמית פשוטה במיוחד

רשתות לחלונות מהווים את אחד מן הפתרונות הפרקטים ביותר, וכוללים רשת גלילה, רשתות כנף או רשת הזזה העשויות מפיברגלס, מתכת או חומרים אחרים, וניתן להתקינן באופן עצמאי בהתאם לסוג הרשתות שנבחר. 

רשתות הכנף הן רשתות הניתנות להתקנה מעל לחלון נוסף, בעוד שרשתות ההזזה נעות מעל גבי מסילה, ורשתות הגלילה ממוקמות בתוך תיבה מעל החלון ונפרשות על פי צורך, כך שבמצבים שהן גלולות בתיבה הן נסתרות מהעין. 

רשתות לבית מונות מגוון רחב של יתרונות כגון התקנה עצמית פשוטה במיוחד, מחיר אטרקטיבי בהשוואה לפתרונות האחרים ותחזוקה בעלות אפסית. ניתן להזמין כיום רשתות לחלונות ואף לדלתות במגוון רחב של דגמים, דרגות שקיפות שונות, מידות וגוונים בהתאם לטעמיו וצרכיו של הלקוח.

רשתות איכותיות במבחר צבעים או גדלים

המגמה של התקנת רשתות לחלונות כפיתרון למכת היתושים הולכת ומתרחבת, ויישנה אפשרות לרכשן אצל מספר לא מבוטל של מפעלים וחברות. אחת מהחברות המובילות בתחום בישראל היא חברת "פלמט", המתמחה בשיווק רשתות איכותיות מתוצרת אירופאית במבחר צבעים או גדלים סטנדרטיים או בהתאמה מיוחדת. 


חברת פלמט אשר נוסדה כמפעל לייצור מקומי של מבלטים ותבניות בשנת 1965, התפתחה במרוצת השנים והרחיבה את פועלה אל עבר מוצרים טכניים ושיווק אביזרי פרזול איכותיים לדלתות וחלונות אלומיניום. 

בין מוצריה של חברת פלמט ניתן למנות מגוון רחב של פריטים החל ממנועים לתריסים, מנועי מנואלה ומנועי רדיו, דרך שלט לתריס חשמלי ורשתות לחלונות וכלה באביזרים איכותיים לתיקון תריסים (כגון סרט רצועה, מתלה לתריס גלילה, שק שלות וכדומה). הרכישות ניתנות לביצוע באמצעות האתר או בהזמנה טלפונית, והפריטים המוזמנים מגיעים בהתאם לאופי ההזמנה בדואר או עד לפתח ביתו של הלקוח. 

לסרטון הדרכה על הרכבת רשתות לחלונותהשאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט