למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה בתיאום מראש 

   

                                        

חיפוש :

רשתות גלילה כפיתרון אופטימאלי לבעיית היתושים והמעופפים למיניהם

אחת מהבעיות המרכזיות המאפיינות את הקיץ הישראלי היא בעיית היתושים ושאר החרקים המעופפים למיניהם, המהווים מטרד בלתי נסבל. אחת האפשרויות היא סגירה הרמטית של חלונות הבית והפעלת מיזוג האוויר, כשהחסרונות הטמונים בשיטה זו כוללים חשבון חשמל מנופח ותחושת מחנק בעקבות מחסור בזרימת אוויר נקי.
 
שיטות נוספות כוללות מריחת תכשירים דוחי חרקים, פיזור מכשירים חשמליים המדיפים חומרים כימיים פעילים דוחי חרקים אל חלל האוויר, וכן שימוש במקלות קטורת, סלילים ספירליים, ריסוס וכדומה.
 
יחד עם זאת, קיימת שיטה נוספת, פשוטה, קלה וחסכונית- התקנת רשתות גלילה. כיום משווקות בישראל מספר סוגים של רשתות לבית, שניתן לסווגן בשתי קטגוריות מרכזיות שבאחת נמנות הרשתות הקבועות המקובעות אל פרופיל החלון, ובאחרת הרשתות שאותן ניתן לפתוח ולסגור בהתאם לצורך.


רשתות גלילה- הסוגים השונים

בקטגורית הרשתות הניתנות לפתיחה או סגירה על פי צורך יישנן רשתות כנף, רשתות גלילה ורשתות הזזה. רשת הזזה הינה רשת הניתנת להזזה הצידה באמצעות מסילה, בעוד שרשת הכנף מותקנת מעל לחלון נוסף, הנפתח ונסגר כמו כל חלון סטנדרטי רגיל.
 
רשת גלילה פועלת על אותו עיקרון של תריסי גלילה, ומותקנת בתיבה מעל החלון. הרשת נפרשת בהתאם לצורך, ואינה גלויה לעין במצבים בהם היא גלולה בתוך התיבה. יישנו, כאמור, מגוון רחב של רשתות מסוגים שונים, אך הרשתות השכיחות ביותר הן דווקא הרשתות העדינות ממתכת.
 
בעבר נקרעו הרשתות הללו והתבלו במהירות, בעיקר אם נשענו עליהן, אך כיום הן מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת והן עמידות וחזקות למדי.
 

חברת פלמט- רשתות ותריסי גלילה מתוצרת אירופאית

אחת החברות המובילות כיום בתחום ייצור ושיווק רשתות נגד יתושים ובפרט רשתות גלילה היא חברת פלמט, אשר נוסדה בשנת 1965 כמפעל לייצור תבניות ומבלטים עבור שוק המקומי. במרוצת הזמן התפתח המפעל והחל להתמחות גם באספקת אביזרי פרזול איכותיים לדלתות וחלונות אלומיניום.
 
בין מוצריה של החברה ניתן למנות, בין היתר, תריסי גלילה, מנועים לתריסים, מנועי רדיו, מנועי מנואלה, בקרים ושלטים. החברה מציעה מגוון רחב של רשתות גלילה מתוצרת אירופית להרכבה עצמית.
 
ניתן להזמין את רשתות הגלילה בגדלים וגוונים סטנדרטיים או בהתאמה אישית(צבעים מיוחדים), והן מסופקות ללקוח כשהן מוכנות להדבקה. רשתות הגלילה שחברת פלמט משווקת כוללת מעטפת רחבה של יתרונות החל מהתקנה קלה ופשוטה הדורשת שימוש בסיליקון בלבד, וכלה בעלותן הנמוכה בהשוואה לפתרונות האחרים ותחזוקתן שאינה דורשת כל השקעה כספית.
img_ArticleTag רשתות לחלונות

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט