למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשתות נגד יתושים - הסוף לעקיצות ולגירודים

הקיץ בפתח... שמש, ים וחופש. אך יחד עם כל הכיף מגיעים גם דברים פחות נעימים, כמו יתושים וחרקים נוספים. כדי להתמודד עם התופעה המטרידה הזו, כדאי להצטייד מבעוד מועד בפתרון קל ופשוט: רשתות נגד יתושים. חברת פלמט מתמחה בחלונות אלומיניום, רשתות ועוד, ומומחי החברה מסבירים לכם כיצד לפתור את בעיית היתושים בקלות ובנוחות.

רשתות נגד יתושים- הרכבה פשוטה ומהירה
בלי קדיחות בחלון, בלי לכלוך ובלגאן, בלי אנשי מקצוע שצריך לחכות להם יום שלם. ישנם היום פתרונות פשוטים וקלים לכל דבר, והפתרון המהיר והקל נגד יתושים וחרקים נוספים הוא התקנת רשתות נגד יתושים, שהן בעצם רשתות גלילה להרכבה עצמית.
  

איך זה עובד?
אז איך זה עובד? אתם בוחרים את החדר או החדרים שאותם תרצו לרשת (ממ"ד או חדר רגיל) מודדים את מידת החלון (בדירות רגילות מדובר לרוב על חלונות סטנדרטיים) ומזמינים רשת גלילה המגיעה עד לפתח ביתכם. ההרכבה פשוטה מאוד בעזרת הדבקת סיליקון. כמובן שניתן להזמין רשת על פי מידה מיוחדת ואף לבחור בצבע ממגוון הצבעים המוצעים או צבע מיוחד.

יופי ואיכות משתלבים יחד
אין ספק, כי הנושא האסתטי חשוב לרובנו, איננו רוצים לכער את החלונות שלנו, וחשוב לנו לשמור על מוצר שישתלב באופן כמה שיותר מושלם בחלון הקיים. לכן, ניתן היום לבחור צבע אשר מתאים לכם כפי שכבר הוסבר קודם, ובנוסף, גם את סוג הרשת - רשת מפיברגלס למשל, או לחלופין, רשת שהמראה שלה דומה לזה של תריסי גלילה. יחד עם זאת, חשוב לבחור גם מוצר איכותי. להקפיד ולבחור מוצר מ"בית טוב", חברה שהוכיחה את עצמה במשך השנים ולוודא כי המוצרים שהיא משווקת עמידים ואיכותיים.

רק לבחור
היתרון הגדול של רכישת רשתות להרכבה עצמית הוא המחיר הנמוך שאין מתחרה לו: בהרכבה עצמית אתם חוסכים לעצמכם את התשלום לבעל המקצוע ומבצעים את העבודה בקלות ובנוחות בעצמכם. לאחר שמנינו את היתרונות הרבים של רשתות נגד יתושים להרכבה עצמית, לכם נותר לבדוק את ההיצע בשוק, ולבחור את הרשת המתאימה לכם.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט