למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תריסי גלילה לחיים נוחים יותר

תריסי גלילה חשמליים ללא ספק ישדרגו את איכות ונוחות חייכם. תוכלו לשלוט בגובה התריס באמצעות לחצן קפיצי שמותקן על הקיר או באמצעות שלט חדשני. חברת פלמט מספקת פתרונות נוחות מתקדמים שיהפכו את חייכם לנוחים ונעימים, ובנוסף מומחי החברה מתגייסים לשירותכם.
תריסי גלילה לרכישה כאן באתר פלמט

נוחות מעל הכל
השימוש בתריסי גלילה יהפוך את הבית שלכם לנוח ומפנק יותר. יתרונותיהם של תריסי הגלילה הם רבים: תוכלו בקלות לשלוט בכמות האור שתרצו בחדר, אין צורך להתעסק עם שלבי תריסים מיושנים העלולים להשבר או להנזק וגם הניקוי קל ונוח.

השליטה בתריס היא על ידי לחיצה קלה על המתג שבסמוך לתריס, ואם תרצו באמת להתפנק, תוכלו להצטייד במוצר שישדרג את חייכם באמת: שלט לתריס חשמלי. באמצעות השלט תוכלו לשלוט בתריס מבלי להתקרב אליו, ממש כפי שאתם מכבים או מדליקים את הטלוויזיה. ישנם שלטים השולטים על תריס אחד וכאלו שיכולים אף לשלוט על מספר תריסים יחד או בנפרד.


התאמה ואיכות
כאשר קונים תריסי גלילה חשוב לשים דגש על איכות המוצר והתאמתו לחלון. יש לבדוק כי המוצר עומד בתקנים הנדרשים ולבדוק שיש לו מנוע חזק ואמין. בנוסף יש לוודא שאכן התריס מותאם לחלון וכי יש מרווח מספיק בין החלון לתריס, מרווח שיאפשר לכם, אם תרצו בכך, להוסיף למשל רשתות נגד יתושים מחוץ לחלון.

התקנה ואחריות
בעת ההתקנה יש לוודא כי הוראות ההתקנה מבוצעות במלואן על-פי הסבר היצרן. כמו כן, יש להקפיד כי רק אדם מוסמך ומקצועי שעבר הדרכה מתאימה מבצע את הרכבת תריסי הגלילה. יש לשים לב כי החברה המשווקת מספקת אחריות למוצר, ולבדוק מה מדיניות החברה בנוגע לתיקון או החלפה של מוצר בעת הצורך.

שירות מעל הכל
בנוסף לכל המרכיבים אותם יש לבדוק לפני רכישה, לא פחות חשוב הוא השירות שאותו אתם מקבלים. חשוב לבחור בחברה שתיתן לכם שירות טוב ואמין וברמה הגבוהה ביותר. בחרו בחברה שתרגישו בנוח להתייעץ עם המומחים שלה, ולפנות אליהם בכל שאלה או בעיה. יש חשיבות מירבית לתמיכה טלפונית של נציגי החברה בעת התקנה, במידה ונתקלתם בבעיה שאתם מתקשים לפתור לבדכם. כעת, מה שנותר לכם הוא להשוות את הנתונים ולבחור לעצמכם תריסי גלילה מתאימים עבור חלונות ביתכם.

 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט