למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

התקנת רשתות לחלונות

כמו הבית המודרני על כל חלליו השונים, גם חלונות הבית הפכו בשנים האחרונות לפריט עיצובי מרכזי וכך גם רשתות לחלונות. אנשים רבים בוחרים להתקין בחלונות ביתם רשתות איכותיות, ובצדק. הרשתות הפכו לחלק בלתי נפרד מהחלונות עצמם, והתקנתן מומלצת ביותר בשל מספר יתרונות שהיא  טומנת בחובה.  צוות המומחים של פלמט, החברה המובילה בתחום ייצור אביזרי פרזול איכותיים לחלונות ודלתות אלומיניום כבר משנת 1965, מספר על היתרונות הקיימים בהתקנת רשתות בחלונות הבית וכיצד לבחור את המומחים שיעשו זאת בצורה הטובה ביותר.

 

רשתות לחלונות, היתרונות

ראשית, התקנת רשתות בחלונות הבית מונעת מחרקים שונים ולא רצויים לחדור אל שטח הבית. רשתות נגד יתושים ידועות כפתרון יעיל ופשוט לבעיה זו. שנית, רשתות שומרות על פרטיות בפנים הבית ויוצרות חוצץ בין החוץ לפנים גם כאשר החלונות פתוחים לרווחה. יתרון נוסף בהתקנת רשתות לחלונות הוא בתוספת לעיצוב הכללי של הבית, על ידי התקנת רשתות מעוצבות באופן מקורי וייחודי. במקרים רבים, הימצאותן של רשתות על גבי החלונות מונעת חדירה של גורמים לא רצויים למרחב הביתי ומהווים גורם הרתעתי מפני פורצים.

 

מדוע מומלץ להתקין רשתות לחלונות

בין אם מדובר בחלונות הנפתחים במלואם ובין אם מדובר בחלון קטן אשר נפתח רק מצדו התחתון ובאופן מזערי בלבד, מומלץ ביותר להתקין רשתות בכל חלונות הבית ועבור כל סוגי החלונות. כמו כן, תריסי גלילה או תריסים חשמליים המותקנים בחלונות הבית אינם מהווים תחליף לרשתות איכותיות המורכבות במומחיות על חלונות הבית, משום שבעת פתיחת החלון ובניגוד לתריסים, הרשתות נשארות קבועות ואיתנות במקומן. כמובן שניתן לבחור ברשתות דינמיות הכוללות מנגנון פתיחה, גלילה או הזזה לשם נוחות ויצירת מגוון אפשרויות לבחירתך.

 

רשתות איכותיות לחלונות הבית

התקנת רשתות לחלונות באופן איכותי ויעיל דורשת מקצועיות, מומחיות, וותק וניסיון עשיר בתחום, ולכן ההמלצה הגורפת היא לפנות למומחים בתחום לשם קבלת ייעוץ, המלצות ושירותי התקנות רשתות ברמה הגבוהה ביותר, ולא להתפשר על התקנה איכותית ומקצועית, כדי שלא תישארו לבסוף עם רשתות שאינן מותקנות כראוי וחרקים הנכנסים פנימה ואינם יכולים לצאת.  


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט