למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשתות נגד יתושים – הגנה מלאה על הילדים


הילדים שלנו הם הדבר החשוב לנו ביותר בעולם, ואנו נעשה הכל כדי לשמור עליהם, להגן עליהם ולהבטיח את טובתם. אין דבר כמעט שלא נעשה עבורם, כי הם עבורנו היצירה הכי מושלמת שיצרנו בחיינו, שערכה לא יסולא בפז. נעשה הרבה צעדים כדי להגן עליהם, ולהתקין ברחבי הבית רשתות נגד יתושים הוא אולי מהצעדים הבסיסיים ביותר שנעשה כדי להגן עליהם מפני החרקים הקטנים החומדים את דמם.

 

להגן עליהם כבר ברחם

מרגע שמקבלים את הבשורה על ההריון ועל הלידה הצפויה, כל ההתייחסות שלנו מתחילה להשתנות, כלפי כל דבר בחיים. פתאום המיקוד שלנו עובר מאנו עצמינו, אל זאטוט קטן הגדל ברחם. וכבר בעודו שם אנחנו מתחילים לחשוב איך אפשר לשמור ולהגן עליו. כך האמא בוחרת במזון בריא, מוותרת על האלכוהול ועל הסיגריות, אם היא מעשנת. היא דואגת יותר לנוח, לא להרים דברים כבדים, ומקפידה על בדיקות באופן שוטף. יש אפילו את האימהות המגדילות לעשות, ומשמיעות לעובר מוזיקה קלאסית ולא נחשפות לתכנים אלימים בטלוויזיה, כדי לא להעביר רגשות שליליים לעובר. מאותה סיבה ישנן גם אימהות שעושות ככל שביכולתן כדי לא להתעצבן ולהישאר רגועות.

 

משנים מיקוד

מרגע שהרך הקטן נולד, הכל מסביב משתנה בקיצוניות יתר, וכל פרט ופרט חשוב לנו ביותר כדי להגן על הקטנטנים שלנו, שרק יצאו לעולם. אז אנחנו מקפידים שהבית יהיה סביבה בטוחה עבורם, מרפדים פינות חדות, נועלים מגירות וארונות, מעלים למעלה הרחק מהישג ידם חומרים רעילים, שומרים על מזון בריא במקרר ועוד. את התמונה של פעוט בן כמה חודשים עקוץ כולו בנקודות אדומות מעשה עוקצם של יתושים, כולנו מכירים ונחרדים כל פעם מחדש מהמראה. אם אתם הורים טריים, רכישת רשתות נגד יתושים תהיה חלק מחבילת הבטיחות וההגנה לפעוטות הגודלים בביתכם.

 

רשתות נגד יתושים – ממש לא כמו פעם

כולנו זוכרים את הרשתות של פעם הצמודות לחלון, ללא אפשרות פתיחה. לא תענוג כל כך גדול, ואולי זו הסיבה שרבים מאיתנו לא ששים לרוץ ולהתקין רשתות לחלונות. במפעל פלמט מצאו את הפתרון המושלם, המותאם לתריסי גלילה. רשתות נגד יתושים בצורת גלילה מאפשרות לכם משחק מלא עם מצבי הפתיחה והסגירה של החלונות.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט