למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

רשתות גלילה – מטפלים במכת היתושים בתבונה

אם היינו שואלים אותך מהם עשרת מיני החיות הנראים על פניו המיותרים ביותר בפלנטה שלנו, סביר שתכניס את היתושים לרשימה. אכן, אין אדם שהחיה הקטנה הזו הצליחה להתחבב עליו, ואנו עושים ככל שביכולתנו כדי להרחיק אותם מהדם שלנו. אז אפשר לרוץ אחריהם עם מחבט חשמלי, או שאפשר להתקין רשתות גלילה נוחות ואסתטיות, כדי להבטיח שהם פשוט לא יכנסו לנו לתוך הבית.

 

שלושת המובילים במכות של הקיץ

עונת הקיץ מביאה איתה ללא ספק הרבה דברים טובים. בעיקר את זמן החופשה השנתית, הים והבגדים הקצרים, שכולם ללא ספק נהנים מהם. אך יש גם כמה דברים שהיינו מעדיפים שהקיץ ישאיר מאחור. החום הגדול שממיס אותנו הוא אולי הדבר העיקרי, אבל השני בסדר העדיפויות הוא ככל הנראה מכת היתושים. למי מכם שמרים גבה ושואל מה עם המדוזות, אז אנא שאל את עצמך מתי בפעם האחרונה מדוזה זימזמה לך ליד האוזן כשניסית לישון? אבל בסדר, ניתן לה עדין מקום מכובד, את המקום השלישי במכות הקייציות.

 

לרוץ או לא לרוץ? זאת השאלה!

אז נגד החום הכבד המציא אלוהים את הים, ומישהו פעם המציא את הבריכה, והיה גם מי שהמציא את המזגן. ואם זה מספק אז גם המאוורר מצליח פה ושם להכניס משב רוח נעימה. כדי לשבת במזגן אנחנו לא צריכים יותר מדי להתאמץ, אנחנו רק צריכים לשלם בדרך כלשהי את חשבון החשמל. כדי לטפל במכה השנייה, הלא היא מכת היתושים, אפשר לרכוש מחבט חשמלי ולבלות את היום בריצות ומשחקי תופסת אחרי החרקים החמקניים. עכשיו תדמיינו לעצמכם את החום הגדול של הקיץ, ואתכם רצים ללא סוף כדי לצלות יתוש או שניים, מה תקבלו? הרבה זיעה ורצון גדול להיכנס לתוך המקפיא.

 

רשתות לחלונות – כמה שזה פשוט

האמת היא שיש דרך פשוטה הרבה יותר. רשתות נגד יתושים יעשו עבורכם יופי של עבודה בשמירה על בית נקי מחרקים טורדניים, ולא רק יתושים, וזאת בזמן שאתם יושבים בנוחות ונהנים ממזגן או מאוורר. רשתות גלילה הם פתרון נוח ואסתטי לקיץ. בחנות הדיגיטלית של פלמט תמצאו רשתות גלילה ותריסי גלילה שיקלו לכם על הקיץ, תוך שהם מאפשרים לכם נוחות מקסימלית.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט