למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

קיץ ללא גירודים מתחיל עם רשתות נגד יתושים

החופש הגדול הוא חגיגה אמיתית לילדים, ומעניק גם לילדים וגם להורים שעות רבות בבית. הקיץ מורגש היטב בכל בית ישראלי, אודות לחום הגדול ולכמויות החרקים המעופפים היוצאים ממקומות מחבואם החורפיים וחגים אל תוך חלוננו בימות הקיץ. רשתות נגד יתושים וחרקים אחרים, הפכו להיות מצרך חובה בכל בית ובכל החלונות בתוכו, כדי להבטיח קיץ נטול חרקים מעופפים.

 

בני אדם, חרקים קטנים והנאות קטנות

החרקים המעופפים, בדיוק כמונו, מחפשים מקלט מהחום הגדול ששורר בחוץ, מחפשים מקור אור בשעות החשיכה וכמובן מחפשים אחר מזון. כך הם מוצאים את דרכם אל תוך הבתים, כדי להינות יחד איתנו מיתרונות השהייה בתוך בית. הבעיה היא שמרגע שהם נכנסו לביתנו, ההנאה שלהם מתחילה ושלנו נגמרת. החיות הטורדניות הללו אינן מניחות לנו, לא בשינה, לא באוכל ואפילו לא בצפייה שקטה בטלביזיה.

 

בעיה תברואתית

מעבר למטרד הגדול של החרקים המעופפים, בעלי הנטייה העצומה לעצבן אותנו, הם מהווים גם מטרד תברואתי. זבובים, תיקנים וגם חרקים אחרים נוהגים לבקר ולנבור בפחי אשפה, במערכות הביוב העירוניות ובאופן ישיר על גללי בעלי חיים ברחוב. לאחר שמיצו את שמצאו ברחוב, הם עוברים אל הבתים שלנו, כשהם מכוסים בשאריות זבל או צואה וחיידקים לרוב, וטובלים בתוך האוכל שלנו.

 רשתות נגד יתושים וקיץ שקט ללא גירודים

יתושים וגירודים

כשמדובר ביתושים, הבעיה רק הולכת וגדלה. סביר שכולנו כבר התנסינו בניסיונות לישון כשיתוש טורדני מזמזם לנו ליד האוזן, ואם זכינו לביקור יתוש ממין נקבה, אז נזכה לא רק לזמזומים, אלא גם לעקיצה עסיסית שתזכיר לנו במשך יומיים לפחות שיתושים אינם החיה החביבה עלינו. גם אם היתושים כבר עזבו את ביתנו, המזכרת שהשאירו לנו נשארת לכמה ימים מגרדים במיוחד.

 

רשתות נגד יתושים – להקל על הקטנטנים

תינוקות וילדים בבית סובלים באופן מיוחד מעקיצות היתושים. אוכלוסיית הקטנטנים סובלת מרמת רגישות גבוהה כשמדובר בעקיצות יתושים, ולא פעם אנחנו ההורים מוצאים את ילדינו בבוקר, לאחר שהם חוו מתקפת יתושים בלילה. אין דבר יותר מתסכל ומעציב מאשר לראות ילד סובל ובמצב של חוסר אונים אל מול העקיצות המגרדות. מצבים אלה מחייבים רשתות נגד יתושים. בחנות הוירטואלית של פלמט תמצאו רשתות נגד יתושים נוחות להרכבה עצמית ולשימוש שיקלו על הקיץ.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט