למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תריסי גלילה – החגים שלך הולכים להיראות אחרת

אחד הדברים הקשים ביותר לניקוי בבית הוא התריסים. אם את אישה שחשוב לה הסדר והניקיון בבית, את בודאי מבינה על מה מדובר ואת יודעת שאת מקדישה זמן רב לניקוי התריסים. במרפסות בהן שטח התריסים הוא גדול, העבודה הופכת לקשה הרבה יותר. אם את מזדהה עם מה שקראת, תריסי גלילה הם הפתרון המושלם ביותר עבורך.

 תריסי גלילה איכותיים ומודרניים מבית פלמט

איך נראית עבודת הנקיונות שלך?

אין בית כמעט שלא נתקלים בו בבעיית ניקוי התריסים. עבודה זו נחשבת לעבודה הקשה ביותר בבית, היא גוזלת הרבה זמן, היא משעממת והיא מוציאה את מי שניקה אותם עם ידיים כואבות ושרירים תפוסים. את בודאי מזדהה עם הסיטואציה הבאה: את מתחילה לנקות את התריסים ביד החזקה שלך שנוחה לך לניקיון, ולאחר חצי תריס בערך את מתחילה להרגיש כאבים באזור הזרוע. זה השלב בו את עוברת לנקות עם היד השנייה. לאחר מספר שלבים גם היד הזו כואבת, וכך את מוצאת את עצמך כל כמה שלבים מחליפה ידיים, מדי פעם את עוצרת לקחת הפסקה ולתת לידיים לנוח, ובסוף כשאת מסיימת את לא מבינה איך הגעת לשעה הזו מבלי שהספקת לעשות שום דבר אחר. בדיוק מהסיבה הזו, בבתים רבים שאין בהם עוזרת, עבודת ניקיון התריסים מוטלת על הגבר.

 

איך תריסים מסוגלים להביא לתסכול?

הקושי הרב שבניקיון התריסים מביא נשים רבות לויתור ודחייה ככל האפשר של יום ניקיון התריסים בבית, והן נאלצות לחיות בבית עם תריסים מלוכלכים, ללא קשר למידת החשיבות שיש להן לניקיון, אלא מתוך אילוצים של חוסר זמן או מחסור בכוחות. מיותר לציין כי נשים שהניקיון חשוב להן מרגישות תסכול רב אם הן לא מצליחות להביא את התריסים בבית לידי ניקיון מינימלי.

 

תריסי גלילה – הקץ לסבל

עכשיו תדמייני את פסח הקרוב אצלך בבית. החלפת את כל התריסים בבית והתקנת תריסי גלילה. כבונוס פינקת את עצמך גם עם רשתות גלילה בכל אחד מחלונות הבית, רשתות נגד יתושים מעודנות, נוחות וקלות לניקוי אף הן. ועכשיו דמייני איך יראה הפסח הזה. כמה זמן את הולכת להשקיע בניקיון התריסים בבית? תני לנו לנחש – נכון שנשאר לך זמן לשים קצת את הרגליים למעלה ולנוח מהניקיונות לפני שנכנס החג? זה הזמן לפנק את עצמך לכבוד השנה החדשה עם תריסי גלילה של פלמט.

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט