למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

בית חכם אלחוטי – העתיד כבר כאן

מה זה בית חכם אלחוטי? זה הבית האולטימטיבי שכל אחד רוצה שיהיה לו, בית מסרטי המדע הבדיוני, שכל המערכות שבו מופעלות על ידי מכשיר הטלפון הנייד או הטאבלט, אלא שהוא כבר לא מדע בדיוני אלא מציאות בהישג ידכם! מומחי חברת פלמט מסבירהים על מערכת הבית החכם האלחוטי שישנה את חייכם מהקצה אל הקצה.
בית חכם אלחוטי הנשלט באמצעות מכשיר נייד

מהו בית חכם אלחוטי?

הבית החכם הוא המערכת שתמיד חלמת עליה, המאפשרת לך לשלוט על כל המכשירים החשמליים בבית, החל דוד, תאורה, מזגן, מצלמות וכמובן מערכת אזעקה אלחוטית וכלה בשקעי החשמל. השליטה במערכות השונות מתאפשרת דרך מכשיר הטלפון הנייד, בנוחות מקסימלית ובפשטות רבה – בכל זמן ומכל מקום.

היתרונות הברורים

  • לבתים חכמים יש מספר יתרונות לא מבוטלים:
  • חיסכון של עד 30% בצריכת האנרגיה הביתית בזכות שליטה מלאה בכל המכשירים החשמליים.
  • שליטה מלאה בזמן אמת על כל המערכות והמכשירים בבית.
  • חשמל חכם אלחוטי: שליטה על מערכת החשמל הביתית עד לרמת השקעים, כך שניתן לשלוט בצריכת החשמל גם במכשירים שאינם פועלים בעזרת שלט חשמלי בדרך כלל.
  • בקרת אקלים
  • קביעת תרחישים: אפשרות לכוון ולתזמן הפעלה וכיבוי של מכשירים ומערכות בהתאם לצורך.

ללא תשתית 

יתרון נוסך משמעותי של בית חכם אלחוטי הוא התאמת המערכת לכל תשתית חשמלית קיימת, ללא צורך בהכנת תשתיות מיוחדות. בבתים ישנים גם אין צורך בחציבה, שבירת קירות ועבודות שיפוץ שונות. את העבודה חייב לבצע חשמלאי מוסמך, שיישלח על ידי החברה בה רכשתם את המערכת החכמה.

בית חכם ופשוט להפעלה

הפעלת המערכת נעשית בקלות באמצעות ממשק הניהול של הבית החכם האלחוטי שמותקן, כאמור, כאפליקציה במכשיר הטלפון הנייד, והיא פשוטה וקלה לשימוש, כך שכל אחד ואחת יכולים להשתמש בה לאחר הדרכה קצרה.

הסטנדרט של העתיד  

המודל של בית חכם אלחוטי הוא הסטנדרט של העתיד, ובשנים הקרובות הוא צפוי להיכנס לכל מפרט טכני של דירות חדשות שייבנו, ובדירות רבות שכבר בנויות ובעליהן ירצו להפסיק לחפש את השלט הרחוק של הטלוויזיה/ מזגן/ מערכת סטריאו           וכו'. ברוכים הבאים לעתיד, פלמט מנגישה לכם אותו!!

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט