למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מערכת בית חכם – יותר אין סיבה לדאוג

למי מאיתנו לא קרה שנאלצנו לחזור הביתה לאחר שיצאנו ממנו כי שכחנו לכבות את הדוד או לסגור את התריסים ביום בו עלול לרדת גשם? כמה פעמים איחרנו בדיוק מסיבה זו? מערכת בית חכם מאפשרת לנו לשלוט על מערכות שונות בבית מבלי לחזור אליו, באמצעות טכנולוגיות מתוחכמות המאפשרות שליטה מרחוק.
 

דווקא כשאנחנו ממהריםמערכת בית חכם משווקת בפלמט

כשמתארגנים לצאת מהבית, במיוחד עם ילדים, אנו שוכחים לא מעט דברים שחשוב לבצע לפני היציאה מהבית, כמו לכבות את המזגן, לכבות את הדוד, לסגור תריסים, לכבות אורות ועוד. אחרי שיוצאים כבר מהבית אין דבר יותר מעצבן מאשר לגלות ששכחנו לעשות משהו, ואם אנחנו ממש ממהרים וחייבים עכשיו לחזור הביתה, מה עושים? בדיוק בשביל לחסוך מאיתנו איחורים, אי נעימויות ובזבוזי זמן מיותרים מתקינים בבית מערכת בית חכם.
 

מערכת בית חכם לשליטה מלאה

באמצעות מערכות בית חכם אנחנו יכולים בקלות לשלוט על כל מה שקורה בבית ולעשות את כל מה ששכחנו לעשות מכל מקום ובכל זמן. כך אם יצאנו מהבית וזכרנו ששכחנו לכבות את הדוד, אל דאגה אין שום צורך לעשות פרסה. עיצרו בצד הדרך, פיתחו את הסמארטפון, הפעילו את אפליקציית בית חכם של חברת פלמט וכבו את הדוד באמצעותה. המזגן, התריסים או מכשירי חשמל אחרים המחוברים למערכת החכמה ניתנים לשליטה מכל מקום ובכל זמן.
 

מה קורה כשהילדים יוצאים אחרונים?

בטח אתם אומרים לעצמכם עכשיו – "זהו החלק הפשוט אם אני זה שיצאתי מהבית אחרון. אבל במקרה של הבית שלנו אנחנו ההורים יוצאים מוקדם לעבודה והילדים הם אלה שיוצאים אחרונים מהבית לבית הספר מדי יום. ושיהיו בריאים הילדים, כמעט באופן קבוע הם שוכחים משהו, נו, אתם יודעים מה זה ילדים. אז איך אנחנו אמורים לדעת בדיוק מה לסגור? ואיך בדיוק מערכת סמארט הום  כזו יכולה לעזור לנו?".
 

גם אם אני לא יודע מה לסגור יש פתרון

אז זהו שכן, אנחנו יודעים בדיוק מה זה ילדים, ואנחנו יודעים שלילדים יש נטייה לשכוח דברים או פחות לשים לב אליהם. אז זוהי בדיוק הסיבה שהמערכת החכמה שלנו כוללת מצלמות שדרכן אתם יכולים לראות מה קורה בבית בכל זמן נתון. כנסו לסמארטפון ולאפליקציית מערכת בית חכם של פלמט ובדקו האם הילדים שכחו לסגור משהו ואם הם שכחו פשוט כבו או סיגרו אותו.
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט