למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

בתים חכמים: כבר לא מדע בדיוני

פעם היינו יושבים מרותקים לכל הסרטים ההוליוודים המציגים טכנולוגיות מפותחות של  מדע בדיוני, שיכולנו רק לחלום שיהיו לנו זמינות וישדרגו את איכות חיינו. וראו זה פלא, הרבה מתוך הטכנולוגיות שהיו נראות לנו רחוקות שנות אור קיימות כבר בימינו והן זמינות כמעט לכל כיס. אחת מהטכנולוגיות הללו הן בתים חכמים, המאפשרים לנו שליטה מלאה מכל מקום ובכל זמן על כל מה שקורה בבית.
 בתים חכמים

איך שרדנו פעם בלי בתים חכמים?

פעם כשהיית חוזר מותש מהעבודה, גררת את עצמך למתגים להדליק את התאורה בבית, משם בגרירת רגליים אל עבר הדוד להדליק אותו ולחכות לפחות שעה למים החמים. בינתיים עברת בקושי רב מחלון לחלון, פתחת תריסים כדי להכניס קצת אויר הביתה, או לחילופין סגרת חלונות בעיניים חצי עצומות כדי למנוע מהקור לחדור פנימה. אם הגעת לבית קפוא דאגת מיד להדליק את החימום ולרעוד מקור עד שהבית יתחמם, או לחילופין נכנסת בקיץ לבית בוער מחום, והזעת עד שהמזגן קירר את הבית. ועד שהיית מגיע למיטה הרבה זמן היה עובר.
 

כיף לחיות בסרט של מדע בדיוני

היום אתה חוזר מהעבודה מותש, כבר בדרך הביתה אתה נכנס לאפליקציית בתים חכמים המותקנת לך בסמארטפון, מדליק מזגן, מכוון לטמפרטורה הרצויה, מדליק את הדוד, שולט בתאורה בהתאם לצורך, פותח תריסים, סוגר חלונות בכל חדר שרק תבחר. מגיע הביתה, הבית מואר ונעים עם טמפרטורה מדויקת כמו שאתה אוהב. אתה נכנס למקלחת נעימה עם מים הכי כיפיים שרק יכולת לחלום עליהם. פשוט תענוג, והכל בזכות מערכת של בית חכם אלחוטי ובלי להתאמץ בכלל.
 

לשכור משרתת או לשחד את הילדים?

פעם היית יושב לך מול הטלוויזיה, מרותק לסרט טוב ונאלצת לקום מהספה כדי לבצע פעולות פשוטות כמו כיבוי תאורה או הדלקתה, סגירת התריס או פתיחתו. כמה זה מבאס לקום באמצע סרט טוב? אז עמדו בפניך שלוש אפשרויות: או לשכור את שירותיה של משרתת שתעשה כל היום את מה שאתה מבקש, או לשחד את הילדים שיעשו זאת בשבילך, או להמשיך לשבת על הכורסא ולתפעל את הכל באמצעות שלט חכם. רוב הסיכויים שהעדפת להתקין את המערכת המבוססת על טכנולוגיית ZigBee של פלמט המפעילה בתים חכמים.
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט