למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מפסק אלחוטי – הבית החכם שלכם

בית חכם הופך היום ממושג הלקוח מתחום המדע הבדיוני לעובדה של ממש, ופיתוחים טכנולוגיים הופכים את חיינו ליותר ויותר נוחים כל הזמן. צירוף המילים מפסק אלחוטי נשמע תחילה כמשהו בלתי אפשרי, אך מערכות החשמל המתקדמות, שהן המערכות המובילות בתחום הבית החכם, מאפשרות גם לבלתי אפשרי להתרחש. מומחי חברת פלמט, המתמחה במוצרים אלחוטיים לבית חכם, מסבירים על המפסק האלחוטי.
מפסק אלחוטי על שליטה במכשירי הבית מרחוק
מערכת חשמל חכמה
מערכת החשמל היא המערכת שיש לה את הביקוש הגבוה ביותר, ובעצם השליטה בה היא ההופכת את הבית לבעל מערכת בית חכם. את מערכת החשמל החכם ניתן להתקין במקום המערכת הקיימת היום, בבתים חדשים או ישנים, ואין צורך בחציבות או שינוי חיווטי החשמל, והיא הופכת את החיים לנוחים וחסכוניים פי כמה.
לא לשכוח לכבות את ה...
כאשר יש בידיכם מפסק אלחוטי, אין סכנה שתשכחו לכבות שום  מכשיר. המפסק האלחוטי, שיכול לפעול על ידי שלט חכם או על ידי אפליקציה מיוחדת שתותקן בסמראטפון שלכם, מאפשר לכם לכבות או להדליק כל מכשיר שמחובר אליה בקלות. אין צורך לעבור בבית ולערוך סבב כיבוי. פשוט עומדים בדלת ומכבים – את הדוד, את המערכת, את המזגן ואת האורות.
לתפוס פיקוד מרחוק
היום כבר אין צורך לנדנד למתבגרת לכבות את האור או המזגן כשהיא יוצאת מהבית. אם אתם יודעים שהיא יצאה, תוכלו פשוט לוודא את הכיבוי בעזרת השלט החכם שלכם. איך זה עובד? מכיוון שהשלט מותקן במכשיר הטלפון הנייד, המפסק האלחוטי מאפשר לנו לשלוט במערכת החשמל הביתית לא רק מתוך הבית אלא גם מחוצה לו. ניתן להשתמש בשלט כדי לכבות ולהדליק מכשירים ממרחק, לתזמן הפעלת מכשירים מסוימים ולהינות מחסכון משמעותי בצריכת האנרגיה הביתית. 


העתיד כבר כאן  
 הטכנולוגיה מתפתחת במהירות רבה, ומביאה כל חידוש אפשרי לפתח ביתנו ממש, עוד לפני שהספקנו לחלום עליו. האפשרות ליישם את כל הטכנולוגיות דרך אפליקציות פשוטות המותקנות במכשירי הטלפון הניידים החכמים שלנו, הופכת כל חלום, כמו בית חכם וכמו מפסק אלחוטי, לקיימים,  נוחים, קלים לתפעול ונגישים עבור כל אחד ואחת מאיתנו. חברת פלמט כאן כדי להביא את העתיד אליכם הביתה.
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט