למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

בית חכם מחיר טיפשי


מערכות בית חכם נחשבות לסמל של יוקרה, איכות ונוחות, ועד לא מזמן נחשבו למערכות לעשירים בלבד, אך היום ניתן למצוא בית חכם מחיר נגיש, והמערכות החכמות מתחילות להיכנס לכל הבתים החדשים הנבנים היום. מומחי חברת פלמט מסבירים על מערכות הבית החכם המודרני, ועל מחירן.

מהי מערכת בית חכם?
מערכת בית חכם היא שם למערכת אלחוטית היוצרת תקשורת בין מוצרים חשמליים שונים, ומאפשרת שליטה עליהם דרך שלט מתקדם, דרך אפליקציה המותקנת במכשיר הטלפון הנייד של בעל הבית, לוחות מגע מיוחדים ועוד.  בעזרת המערכת האלחוטית ניתן לשלוט בכל מכשיר חשמלי ובכל מפסק בבית: מערכות מיזוג אוויר, תריסים חשמליים, מערכת תאורה, אזעקה, דוד מים, ועוד.
בית חכם מחיר

כמה זה עולה לנו?
רבים חולמים על בית חכם אלחוטי כמו בסרטים, אך חוששים מהמחיר היקר שלו. כדאי לדעת שכמו בכל נושא המחירים של חידושים טכנולוגיים, גם מחירם של בתים חכמים יורד מדי שנה, וההתפתחות הטכנולוגית שלהם גדלה.  ננסה לבדוק מה מרכיב את המחיר של המערכת החכמה וכיצד המחיר נקבע.

איך מחשבים את מחיר הבית החכם?
בכל הנושא של בית חכם מחיר נקבע לפי מורכבותה של המערכת ולפי כמות המכשירים המחוברים אליה. כמובן שלגודלו של הבית יש השפעה על מחיר המערכת, וכן לשאלה האם יש צורך בשליטה על מערכת אבטחה ואזעקה, לדוגמא, או רק במכשירם סטנדרטיים יותר. ככל שדרישותיכם מהמערכת יהיו גבוהות יותר כך המחיר יהיה גבוה יותר. כדאי לזכור כי חייכם יכולים להיות נוחים בהחלט גם עם מערכת חכמה פשוטה יותר, וזולה יותר.  

מומחי הבית החכם
בכל מקרה, תהיה החלטתכם לגבי מורכבות המערכת החכמה אשר תהיה, דאגותיכם לא צריכות להסתכם בנושא של בית חכם מחיר בלבד. התקנת המערכת החכמה היא קריטית להפעלתה, ועל אף שההתקנה היא כביכול פשוטה יש לדעת כיצד לעשותה נכון כדי שתפעל בצורה תקינה שלא תגרום לנזקים למכשירים השונים או למערכת החשמל כולה. חשבו מראש את מחיר ההתקנה במחיר תקציב הרכישה כולה, ואל תחסכו בהתקנה מקצועית כדי לרכוש מערכת יותר מתוחכמת. ההתקנה היא שתהפוך את ההשקעה למשתלמת, ומומחי פלמט כאן לשירותכם. 

 
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט