למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

שלט חכם לבית חכם – הטכנולוגיה מתקדמת לשירותך

כל מי שבנה או שיפץ בית או דירה בשנים האחרונות שמע את המושגים בית חכם או שלט חכם. מערכת בית חכם היא מערכת מבוקשת מאוד בשנים האחרונות, אך לא כולם עדיין מבינים מה זה אומר. הצוות המקצועי של חברת פלמט המשווקת את הבית החכם המתקדם בישראל, מסבירים.

מי צריך בית חכם
ובכן, בית חכם נועד כדי להקל על כולנו את החיים, ומשמעותו היא בית שבו רוב התהליכים החשמליים נעשים בצורה קלה ופשוטה, בעזרת שלט חכם או מנגנון אוטומטי מתוזמן מראש. מערכת בית חכם מאפשרת לדיירים להינות מבית בטוח, נוח וחסכוני. יתרון נוסף של הבית החכם הוא האפשרות לקבל עדכונים שוטפים על מצב המערכות  החשמליות והטכנולוגיות בבית.

איך זה עובד
כאמור, הבית החכם מאפשר שליטה בכל המערכות בבית בקלות ובנוחות. את השליטה במערכות השונות ניתן להשיג באמצעות שלט מתקדם, השולט על כל המכשירים. בבתים חכמים מתקדמים ניתן להשיג את השליטה הנדרשת ידי אפליקציה המותקנת במכשיר הטלפון הנייד ומאפשרת את השליטה בכל המכשירים מרחוק, ללא נוכחות פיזית בבית עצמו.

בית חכם וחסכוני

מעבר לנוחות ולפינוק שבדבר, החיים בבית חכם הם חיים חסכוניים בצריכת אנרגיה. בכל רגע נתון תוכלו לבדוק את מצב צריכת האנרגיה בעזרת השלט החכם שברשותכם, ולדאוג לכיבוי של אורות, מזגנים, וכל מכשיר חשמלי אחר שמישהו השאיר דולק באחד החדרים. חלק מהמערכות החכמות מצוידות  בחיישנים שיודעים לזהות את נוכחותו של אדם בחדר ולכבות את המכשירים הנדרשים כאשר החדר ריק יותר ממספר דקות, על פי הגדרתכם, ואת חלקם ניתן לתזמן לכיבוי והדלקה בשעות מסוימות, כך שתוכלו להיות בטוחים שהילדים כיבו את המחשב, למשל, או את הטלויזיה בחדרם בשעה מסוימת. 

שלט חכם לבית חכם
השליטה בבית החכם בעזרת שלט חכם היא חסכונית, נוחה ומפנקת. אמנם עד לא מזמן נחשבו מערכות חכמות אלה למערכות יקרות לעשירים בלבד, אך כיום ניתן להתקין מערכות בית חכם ברמות שונות ובטווח מחירים גדול, והתקנת מערכת חכמה בבית היא הצעד הנכון לכל מי שרוצה לצעוד אל העתיד בצורה חכמה. 

ולשומרי השבת::

לשומרי השבת יתרון גדול, של הבית החכם - שליטה בכל המוצרים ממקום אחד וקביעת זמני כיבוי והדלקה. זה מוצר מושלם לדתיים ובכלל לאלו המקפידים על שמירת השבת, לדוגמה גם אם טרם הספקתם להגיע אל ביתכם וכניסת השבת כבר בפתח או לדוגמה בסיטואציה בה אתם עושים את השבת אצל חברים ושכחתם לכבות מכשירים מסויימים בבית.
  

 

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט