למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מערכת בית חכם – טכנולוגיית העל לבית

אם לפני מספר עשורים היום אומרים לכם שתוכלו לשלוט מרחוק על המכשירים בתוך הבית, הייתם חושבים שמדובר בסרט מדע בדיוני שבדיוק עובדים על התסריט שלו
. אך הטכנולוגי מכה בפנינו כל פעם מחדש, ומשאירה אותנו נפעמים עם הפיכתו של הדמיון הנמצא בסרטים למציאות שלנו. מערכת בית חכם בהחלט מתעלה על גבולותיו של המין האנושי ומאפשרת לנו לחיות חיים נוחים, חסכוניים ובטוחים גם כשאנו נמצאים מחוץ לבית.

הטכנולוגיה ששידרגה את חיינו

אם אתם נמצאים כרגע בבית, שבו לרגע בנוחות על הכורסא והסתכלו מסביבכם. כמה טכנולוגיה משדרגת את חייכם בתוך הבית: מזגנים שדואגים להשאיר את הבית בטמפרטורה רצויה, טלביזיות שנותנות לכם את ההזדמנות לצפות בתכנים שאתם אוהבים, תוך שהן מייצרות עבורכם תמונות בצורה שהיא בלתי נתפסת. מחשבים נייחים או ניידים המאפשרים לכם להתחבר אל כל אדם בעולם, לא חשוב מה מרחקו. טלפונים חכמים המאפשרים לכם בכל רגע לנהל תקשורת מכל סוג שהוא בצירוף אפליקציות חכמות שהולכות ומשתדרגות בכל רגע. מיקרוגל שמסוגל בשניות לחמם עבורכם מזון, בויילר הדואג שתוכלו להינות כל הזמן ממים חכמים מה עוד אנחנו יכולים לבקש?

מערכת על

אז זהו, שיש עוד דבר שאנחנו צריכים לבקש, כדי לשלוט בכל המערכות האלה בצורה נוחה הרבה יותר - מערכת בית חכם. מערכות בית חכם מאפשרות לנו לנווט ביתר קלות בין כל המכשירים והאמצעים הטכנולוגיים הקיימים בבית, החל מהדלקה וחימום של מזגנים ועד לסגירת חלונות או תריסים. חישבו על הקלות והנוחות שבעניין. במקום לעבור בין מכשיר למכשיר בבית כדי לגרום להפעלתו או לכיבויו, יש בידיכם שלט שמאפשר לכם ממקומכם, לא חשוב היכן אתם נמצאים, גם אם מחוץ לבית, לשלוט תוך שניות בכל המכשירים בבית. כמה שהחיים שלכם נראים נהדרים עכשיו עם כל הטכנולוגיה שמסביבכם, איך החיים שלכם יכלו להיראות אם בנוסף לטכנולוגיות המתוחכמות שבביתכם, תהיה טכנולוגיית על שתשלוט בכולן? טכנולוגיה שתהפוך את הבית שלכם למתוחכם אף יותר?

לצאת לצימר ולשלוט במכשירים בבית

חברת פלמט מציידת את לקוחותיה בטכנולוגיית על משוכללת המאפשרת לשלוט על המכשירים החשמליים באמצעות הסמארטפון מכל מקום בו אתם נמצאים. בזכות טכנולוגיית ZigBee תוכלו לשבת בקולנוע, לעבוד במשרד או לצאת לצימר ובקלות לכבות או להדליק כל מכשיר חשמלי בבית שתרצו עם מערכת בית חכם.

בואו להכיר את המערכת החכמה

 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט