למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מפסק אלחוטי- לשדרוג הבית ל"סמארט הום"

אחת מהטכנולוגיות המתוחכמות שחדרו אל חיינו בסערה היא טכנולוגיית הבתים החכמים, אם עד לפני עשורים מועטים נחשבה טכנולוגיה זו לפנטזיה השמורה לסרטי מדע בדיוני, הרי שכיום היא נגישה אל כולם. מערכת ה"סמארט הום" משדרגת את איכות החיים, וככל שמשקיעים בה יותר ניתן לזכות במערכת מתקדמת ומקיפה יותר.

בין הפיתוחים הטכנולוגיים המובילים בתחום הבית החכם נכלל, בין היתר, גם מפסק אלחוטי המאפשר למערכת החשמל הקיימת להפוך למערכת חשמל חכמה, שניתן להתקינה ללא שינוי בחיווטי החשמל וללא כל צורך בחציבת הקירות, ובאמצעותה הופכים החיים לנוחים, חסכוניים ופשוטים פי כמה.

 

תזמון הפעלת מכשירים חשמליים באמצעות אפליקציה ייחודית או שלט חכם

מומחים מבית חברת פלמט, חברה המתמחה בשיווק, יבוא וייצור מוצרים אלחוטיים לבתים חכמים, מציינים כי בעזרת מפסק אלחוטי ניתן לשלוט על כל מערכות החשמל בבית, החל מהדוד לחימום המים ועד למזגן והתאורה. המפסקים האלחוטיים ניתנים לתפעול באמצעות אפליקציה ייחודית המותקנת בסמראטפון או על ידי שלט חכם, המאפשרים לקבוע מראש לוחות זמנים להדלקה וכיבוי אוטומטיים, או תפעול ידני במקרה הצורך, מכל מקום מתוך הבית או מחוצה לו ובכל זמן.

ניתן לראות בכח זמן נתון את הסטאטוס של המכשירים בבית – מה מכובה ומה דולק, ובמידה ובוצעה פעולת כיבוי או הדלקה על יד אחד מבני הבית, האפליקציה תעדכן זאת עבורכם. מפסק אלחוטי מבית פלמט מאפשר לחסוך באופן משמעותי בצריכת האנרגיה הביתית והופך את המדע הבדיוני למציאות.


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט