למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

חשמל חכם אלחוטי – החיים שלכם נראים אחרת

דמיינו לעצמכם לרגע שאתם יוצאים מהבית בלחץ, ורק כשאתם מגיעים אל יעדכם אתם נזכרים שלא כיביתם את האורות בבית. דמיינו שאתם אחרי יום שלם מחוץ לבית ביום חורפי קר וגשום.

אתם רטובים וכל מ שאתם רוצים זה אמבטיה טובה, אך יודעים שתצטרכו לחכות למים שיתחממו כשתגיעו הביתה. עכשיו דמיינו שיש לכם חשמל חכם אלחוטי שבאמצעותו תוכלו לכבות את האורות בקלות מהסמארטפון, גם אם אתם נמצאים בעיר אחרת.

דמיינו איך אתם מדליקים את הדוד חצי שעה לפני שאתם מגיעים הביתה או בכל זמן אחר שתחפצו. חשבו על הרגע בו הגעתם הביתה באותו יום קר וגשום וזכיתם מיד להיכנס לאמבטיה חמה.כיבוי והדלקת מכשירים מרחוק באמצעות חשמל חכם אלחוטי

מציאות שלמה משתנה

זו יכולה להיות בקלות המציאות שלכם. טכנולוגיה מתוחכמת ומתקדמת מאפשרת לכם לחיות חיים של נוחות, של חיסכון ושל בטיחות. לא חשוב היכן אתם נמצאים ובאיזה מרחק מהבית, הסמארטפון שלכם הופך לשלט רחוק השולט על כל מכשירי החשמל בבית, באמצעות טכנולוגיית ZigBee החכמה.

כעת לא תצטרכו לדאוג אם ילדיכם שכחו מכשיר דולק לפני שיצאו לבית הספר, תוכלו לראות מה קורה בבית באמצעות הטלפון החכם שלכם ולשלוט בטכנולוגיות שבתוכו אם זיהיתם שמשהו אינו כשורה. אז למה כדאי להתקין בבית חשמל חכם אלחוטי?

חסכוני

הסיבה העיקרית היא חיסכון בעלויות. תארו לעצמכם שאתם יוצאים מוקדם בבוקר מהבית לעבודה ומרוב הלחץ אתם שוכחים לכבות מזגן ודוד. בשעות הערב כשאתם מגיעים הביתה אתם מוצאים בית חם ומים רותחים, אבל בסוף החודש אתם גם מוצאים חשבון חשמל מנופח. כל מכשיר חשמלי שאנו משאירים דולק בבית ללא מטרה, מבזבז חשמל, פוגע בסביבה ובעיקר לוקח מאיתנו כסף שאנו עובדים די קשה עבורו.

שליטה מלאה בחשמל

מכשירי החשמל והתאורה צריכים לעבוד כשהם מועילים לנו. אם חשוב לכם שאחד המכשירים יעבוד לפני שהגעתם הביתה, כמו הדלקת הדוד לחימום המים, או הדלקת תאורה בשעות החשיכה, תוכלו בקלות להדליק את מה שתצטרכו בזמן שתצטרכו באמצעות הטלפון החכם שלם. חברת פלמט משתמשת בטכנולוגייה מתקדמת באמצעותה מופעל מפסק אלחוטי המאפשר הדלקה וכיבוי של מכשירי החשמל והתאורה בבית, כחלק ממערכת חשמל חכם אלחוטי המותקנת בבית.


 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט