למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

כולם רוצים בתים חכמים – למה כדאי לשים לב?

 העולם בסופו של דבר, מתקדם לעולם הדיגיטלי החכם ביותר ויותר תחומים, כדאי לנו להכיר מעט את התחום, ולהבין איך לגשת לתכנון בית חכם. מומחי חברת פלמט לשירותכם.
בתים חכמים מופעלים על ידי אפליקציה
איזה מערכת אתם צריכים?
כל מערכות הבית החכם שונות זו מזו כיוון שהן חייבות להיות מותאמות באופן ספיציפי לבית בו הן מותקנות ולצרכי בעליו. השוני מתבטא לא רק במכשירים אותם תתפעל המערכת אלא גם בצורת השליטה בהם – דרך שלט ייעודי, מכשיר הטלפון או מרכזיה ביתית, ובצורת החיבור של המערכת – קווית או אלחוטית, שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה. לכן, תכנון מערכת בית חכם חייב להתחיל מהגדרה מדויקת של הצרכים שלכם והציפיות שלכם ממנה.

עם הפנים לעתיד
כשאתם חושבים על התקנת מערכת בית חכם כדאי שתחשבו קדימה, על הצרכים העתידיים שלכם, ותתאימו את המערכת גם למצבים הבאים שאתם צפויים להגיע אליהם. היום אתם זוג צעיר אבל בקרוב תהיו משפחה. היום הילדים צעירים אבל הם יגדלו, ומהר. היום הילדים בבית אך בקרוב הם יעזבו. התייעצו עם אנשי מקצוע ודאגו למערכת שתתאים לכל השלבים הצפויים של החיים.

גלאים וחיישנים
כדי לייעל את עבודת המערכת החכמה כדאי שהיא תכלול גם גלאים וחיישנים. הדבר אמנם יכול להוסיף למחיר המערכת הראשוני, אך בהמשך יוביל לחיסכון גדול יותר בהוצאות צריכת האנרגיה לאורך הזמן. זכרו: ככל שמהערכת תיתן מענה רחב יותר, ליותר מכשירים וביתר אוטומיזציה, היא תקל יותר על חיי בני הבית.

מי  מתקין את הבית החכם שלכם?
כמו בתחומים רבים אחרים, גם בתחום הבתים החכמים חשוב מאוד היכן קונים את המערכת ומי מבצע את התקנתה בפועל. אמנם, המערכות של היום פשוטות יותר להתקנה מאשר בעבר, ואין צורך לבצע שינויים מרחיקי לכת בבית הקיים, אך בכל זאת מדובר במערכת חשמלית , שיש לה נגיעה לכל המכשור החשמלי בבית. לכן, מומלץ ביותר לרכוש את המערכת רק מחברה מוסמכת ובעלת ניסיון, שתעניק לכם מערכת איכותית, התקנה טובה, אחריות מקיפה, שירות מצוין, הדרכה ושקט נפשי. 
 

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט