למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקון תריסים – כמעט כל אחד יכול - פלמטWho you're gonna call?


כמו כל מכשיר אחר, מכני או חשמלי, גם תריסים מתקלקלים מדי פעם. שלב יכול להישבר, חוט להיקרע ומנוע להפסיק לעבוד. קורה. השאלה היא מה עושים כשזה קורה. למי מתקשרים כדי לתקן את התריס? אם מדובר על תריס חשמלי חדש, בוודאי יש לו אחריות, ואם האחריות כבר פגה, תמיד תוכלו לבקש שישלחו טכנאי מהחברה, אך המחיר יהיה יקר. ובכן, לא באמת צריך טכנאי לכל תקלה, ואת רוב התיקונים הנדרשים תוכלו לערוך בעצמכם, כל עוד לא מדובר במנוע שנשרף ויש צורך להחליפו, לדוגמא, או תקלות מהסוג הזה. 

כן ולא בגדול, ברוב סוגי התריסים את רוב התקלות ניתן לפתור לבד, אך כמובן שיש יוצאים מהכלל. ברור כי שלבי תריס הזזה שנפלו ממקומם, למשל, או תושבות תריס שנשברו, ניתן להחליף באחרים בקלות ופשטות על ידי רכישת החלק החסר באחת מחנויות חומרי הבניין והחלפה עצמאית שכל אחד יכול לבצע. אבל מה לגבי תריסים חשמליים? תתפלאו, אבל גם תיקון תריסים חשמליים ניתן לעשות פעמים רבות באופן עצמאי, הכל תלוי בסוג הקלקול. אם יש לכם מעט הגיון בריא וידיים שאינן שמאליות באופן מוחלט, תוכלו להציץ במנוע – אולי מדובר בסך הכל שלכלוך קטן שנתקע שם ותוכלו להסירו לבד?


פלגים, פלטינות

כדאי לדעת שגם לתריסים יש חלקי חילוף, ולא רק תושבות ושלבים. ניתן לרכוש חלקים למנוע גלילה ידני, למשל, מתלים ורצועות, המתבלים לאחר זמן מה של שימוש. החלפתם של החלקים פשוטה ואין בהכרח צורך לקרוא לטכנאי, אלא אם אתם ממש רוצים להתפנק. בכל מקרה אל תרוצו להחליף את התריס בחדש אלא בדקו קודם מהי התקלה והאם תוכלו לפתור אותה בעצמכם או בעזרת איש מקצוע מיומן. תיקון תריסים לא צריך להיות דבר מבהיל, ואתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו על דרך הביצוע הנכונה. img_ArticleTag תריסים

השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט