למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

תיקון תריס חשמלי- אולי גם את יכולה לעשות זאת בעצמך!

אין ספק שהתריסים החשמליים מהווים את הטרנד החדש בכל הנוגע לפתרונות חכמים, קומפקטיים ודקורטיביים, כשהשליטה בהם מיושמת בלחיצת כפתור פשוטה. עם זאת, כמו בכל מכשיר חשמלי או מכני אחר, גם תריסים חשמליים עלולים מדי פעם להתקלקל. זה עשוי להיות חוט שנקרע, שלב שנשבר או מנוע שחדל לעבוד.

 

במידה ומדובר בתיקון תריס חשמלי חדש, אזי קרוב לוודאי שניצור קשר עם החברה שממנה נרכש התריס על מנת לבקש מהם לשלוח טכנאי במסגרת האחריות שיש על המוצר מטעם החברה. במידה והאחריות כבר פגה, ניתן לשאול האם גם את יכולה לעשות זאת בעצמך, שווה לנסות, לא?

 

המומחים מבית פלמט: ניתן לפתור לבד את מרבית התקלות בתריסים

אנשי המקצוע מבית פלמט, חברה ותיקה ומובילה בייצור ושיווק מוצרים טכניים ומערכות אלחוטיות מתקדמות לבית חכם, מסבירים שבמרבית מהמקרים תיקון תריס חשמלי ניתן ליישום באופן עצמאי.

לדוגמה, בנסיבות שבהן מדובר בתושבות התריס שנשברו או בשלבי תריס ההזזה אשר נפלו ממקומם, אזי ניתן לרכוש את החלקים החסרים באחת ממגוון החנויות לחומרי בניין ולהחליף עצמאית. כך גם בנוגע לתריסים חשמליים, כאשר הכל, כמובן, תלוי בסוג הקלקול, אם פתחת ארונות חשמל ווידאת שהחשל פועל הבעיה היא באמת במנוע התריס. כך שבמידה וניחנת במעט חוש טכני והיגיון בריא, יתכן שתצליחי לבצע את התיקון באופן עצמאי.

 

מעוניינת לדעת כיצד להחליף לבדך מנוע של תריס חשמלי בפחות מחצי שעה?

מבית פלמט מציינים שבאתר הבית ישנם סרטוני הדרכה לתיקון תריס חשמלי , החלפת מנוע או כוונונו, ובכל מקרה ניתן להיוועץ עם אנשי המקצוע מבית החברה בנוגע לדרך הנכונה לביצוע התיקון. בסרטון ההדרכה להחלפת מנוע מקולקל מדגימים כיצד לפרק בפשטות וקלות את המנוע הישן ולהלביש את טבעות הפלסטיק מעל למנוע החדש.

 

בשלב הבא מדגימים בסרטון כיצד יש לקבע את ראש המנוע בעזרת תופסן קפיצי והכנסתו של המנוע החדש אל תוך הצינור. לאחר מכן יש להכניס את כוס הפלסטיק אל הצינור, להתקין את תפס המנוע ולהכניס את המנוע החדש אל הארגז של התריס.

 

השלבים הסופיים כרוכים בחיבור החוטים החשמליים וכוונון המנוע עד לנקודה הנכונה. ההחלפה מסתיימת בחיבור התריס בחזרה אל הצינור וכוונון גבולות העליה והירידה של המנוע. מדובר בפעולה שאינה גוזלת זמן רב ועשויה לפתור את התקלה.


 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט