למידע נוסף יש לפנות בכתובת המייל או ב-WhatsApp בלבד

שעות הפעילות: א-ה 8:30-16:30
משלוחים לכל הארץ, הגעה לאיסוף הזמנה בלבד  

   

                                        

חיפוש :

מערכות בית חכם - לשליטה חכמה יותר

בעקבות ההתקדמויות הטכנולוגיות המבורכות של השנים האחרונות, מערכות בית חכם הפכו נגישות וזולות יותר מבעבר, וניתן למצוא מערכות חכמות בדרגות מורכבות שונות ובתקציבים שונים. המומחים של חברת פלמט מסבירים את כל מה שרציתם לדעת על חשמל חכם לבית.

 

מה זה בעצם מערכת בית חכם?

מערכת בית חכם היא מערכת ממוחשבת שבאמצעותה ניתן לשלוט על כלל המערכות החשמליות בבית. קיימים שני סוגים עיקריים של מערכות: הסוג הותיק יותר, שמצריך החלפה של לוח החשמל והמתגים כולם, מתאים בעיקר לבתים שנבנים מלכתחילה כבתים חכמים. הסוג השני עובד בצורה אלחוטית. ואינו מחייב את החלפת לוח החשמל המרכזי. שיטה זו זולה ופשוטה יותר, וגם לא מצריכה קידוחים עמוקים בקירות הבית.

 

אילו מכשירים נחבר למערכת?

למערכות הבית החכם ניתן לחבר כמעט את כל המכשירים והמערכות החשמליות בבית. ניתן לחבר את מערכות התאורה והתריסים, את מערכות חימום המים ומיזוג האוויר ואת מכשירי המטבח השונים. בנוסף ניתן לחבר את הטלוויזיה ואת המערכות הנלוות לה כמו האינטרנט והכבלים.

 

כיצד שולטים במערכות בית חכם

חלק מהמערכות ניתנות לשליטה באמצעות סמארטפון או טאבלט ומערכות אחרות נשלטות באמצעות שלט חכם המחבר בין הבית החכם לדייריו. באמצעות השלט ניתן לשלוט בכלל המוצרים בבית ולהפעילם בלחיצת כפתור או בהתאם לתכניות קבועות מראש. יש סוגי שלטים שונים, כמו שלט בעל מסך מגע או שלט לחיץ, בהתאם למערכת בה בחרתם, ובאמצעותו ניתן לשלוט ולפקח בצורה חכמה ויעילה כמעט על כל המערכות הקיימות בבית, במקביל.

 

חוזקות

אנחנו מחפשים את היתרונות בכל דבר, וגם מערכות בית חכם טומנות בחובן שני יתרונות מרכזיים: הפיכת החיים לנוחים יותר וחיסכון משמעותי בכסף. כך, למשל, תוכלו לשלוט באמצעות שלט אחד בכל המכשירים החשמליים בבית, והטיפול במכשירים השונים יהיה קל ונוח יותר. אחד הגורמים לחשבון חשמל גבוה הוא שיכחת מוצרים חשמליים פועלים בעת יציאה מן הבית, והבעיה מחריפה כאשר יש בבית מתבגרים ששוכחים לכבות מזגן, אורות וכו'. מערכת הבית החכם תאפשר לכם לקבוע מראש זמנים לכיבוי והדלקה או לכבות את המכשירים השונים מרחוק במקרה הצורך, לא משנה כמה רחוקים ממנה תהיו. 


השאירו פרטים ונדאג לחזור בהקדם


טואול - אתרים באינטרנט